דב קליין משיק: מסכה טיפולית מרגיעה לחודשי החורף

ד"ר קליין מציג : מסכה טיפולית מרגיעה המשפיעה על העור במספר מישורים עיקריים -הרגעה, לחות והבהרה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

רגע לפני שמתחילים את החורף יש לא מעט כתמים ומפגעים מקומיים שהשאירה בנו העונה החמה. החשיפה הממושכת לשמש, השהייה באזורים ממוזגים ומייבשים, אחוזי הלחות והאוויר החם נותנים את אותותיהם גם בעורנו.

לא באנר כדי להציג

ד"ר קליין משיק בימים אלה מסכה טיפולית מרגיעה לעור מתבגר, המתאימה לעור שעבר חשיפה רבה לשמש בעונת הקיץ, לעור הסובל מסבוראה,לעור מגורה, לעור בעל קופרוז (נימי דם) ולעור הסובל מפגמנטציה, המסכה-משפיעה על העור במספר מישורים: הרגעה, לחות והבהרה.

דר קליין מסכת טיפול מרגיעה. 244 ש"ח. צילום אפרת אשל

הקרם מכיל מרכיבים מיוחדים כגון: צינק אוקסיד בעל פעילות אנטי דלקתית, קאולין מחצב בעל תפקיד ספיגה, כיווץ והרגעה, חומצה לקטית לחידוש העור והעלאת הלחות, תמצית מלברי+ברברי בעלות תכונה זהה להידרו כינון לעיכוב יצרית פיגמנט, ויטמין E אנטי אוקסידנט חזק ועוד.

המסכה החדשה מכילה מרכיבי לחות ייחודיים האמורים לצמצם קמטי הבעה ובעלת תכונות אנטיספטיות המרגיעות את העור הרגיש ובנוסף מעניקה תחושת עידון ונינוחות מידית ומרככת את תווי הפנים. העור בהיר יותר, אחיד בצבעו ומקרין בוהק ויופי. מטרותיו להרגיע רגישויות, אדמומיות ונפיחות, לשפר את תהליכי חילוף החומרים התאי ולווסת הפרשה שומנית. כמו כן, העור מקבל תחושה נינוחה ורכה יותר.

אופן השימוש:
בתום טיפול במכון או בבית על עור נקי למרוח בשכבה נדיבה למשך 15 דק' ולשטוף.
עלות המסכה ל-50 מ"ל :253 ₪, ניתן להשיג- אצל הקוסמטיקאיות שעובדות בשיטת ד"ר קליין

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *