חדש: פיטוג'ובה – מסכה טיפולית לשיער יבש

'פיטו פריז' – מותג הפרימיום למוצרי שיער משיק את פיטוג'ובה, מסכה לשיער יבש שנועדה לספק טיפול עמוק תוך הגנה על שכבת ציפוי השערה ושמירה על רמת הלחות הטבעית שלה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
צילום: אלון גנון

צילום: אלון גנון

 'פיטו פריז' – מותג הפרימיום למוצרי שיער משיק את פיטוג'ובה – מסכה טיפולית לשיער יבש – על בסיס תמצית זרעי אנג'ליקה

 האנג'ליקה הסינית היא שיח רב שנתי הגדל בצפון אסיה. האנג'ליקה נודעת בעיקר ברפואה הסינית כמי שמשפרת זרימת דם היקפית, ממריצה ומחזקת. הרכיבים העיקריים במסכת הפיטוג'ובה הם 78% תמציות צמחים פעילות, הכוללות שמנים מדרום אפריקה המופקים מזרעי שיח האנג'ליקה, תפוז מתוק ושמן חוחובה.

המסכה נועדה לספק טיפול עמוק לשיער יבש תוך הגנה על שכבת ציפוי השערה, שעיקר תפקידה לשמר את רמת הלחות הטבעית שלה. הרכיבים הפעילים שולבו במטרה לשפר את רמת הלחות, ההגנה, הברק והגמישות הדרושים לו. חלבוני חיטה יזינו וישפרו את חיוניות השיער ויעניקו לו מראה שיער מטופח.

לא באנר כדי להציג

הטקסטורה הקרמית והריח הנעים, נגזרות של נומי טבעי בפורמולה, המסייעות לסירוק קל של השיער ללא "תלישתו" ומסנני קרינת UV מהטבע, המגנים על השיער

הוראות שימוש: לאחר החפיפה, על שיער רטוב, יש להוסיף כמות קטנה של המסכה על כף היד, ובעזרת האצבעות יש לסרק לפיזור אחיד על השיער, תוך התמקדות בקצוות השיער. להשהות 2-5 דקות (תלוי בעובי השיער) ולשטוף (מומלץ לחפוף בפיטוג'ובה שמפו). מיועד לשימוש חיצוני בלבד.

מחיר: 160 ₪

מכיל: 200 מ"ל

ניתן להשיג ברשתות הפארם, בבתי מרקחת ובתי טבע.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *