מכורה לקרם לחות? זהירות!

קרם לחות לפנים הוא חשוב וטוב, אבל הכל עניין של מינון נכון. במידה ותגזימו – תגרמו לעור שלכן לנזק ולהחמרה במצבו

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

Zein

לא באנר כדי להציג

שימוש בקרם לחות הוא אחד הדברים הכי בסיסיים בשגרת הטיפוח של כל אישה והוא גם אחד החשובים שבהם. כעת, עם בואו של החורף, קרם הלחות מקבל חשיבות גדולה עוד יותר, זאת מכיוון שבימים קרים העור שלנו נוטה להתייבש יותר.

לאחרונה פרסם רופא עור אמריקאי, בשם ד"ר Zein Obagi, מאמר, בו הוא התייחס לשימוש בקרם לחות, ליעילות שלו ולנזקים שלהם הוא עלול לגרום. לדבריו שימוש בקרמים ותחליבי גוף לא איכותיים עלולה להפוך את העור שלנו לחלש, רפוי ועצל. לדבריו קרמים לא מסוימים עלולים לגרום לעור שלנו ממש להתמכר אליהם, זאת מהסיבה הפשוטה שהם לא עושים את עבודתם באופן יעיל ולכן אנו חשות בצורך תמידי למרוח את עורנו שוב ושוב בקרם.

קרם הלחות מורכב ממים, ליפיד ופרוטאין באחוזים שונים, דבר שעלול להשפיע גם המסר שאנו מעבירים לגוף לגבי כמות המים שהוא אוגר בתוכו או זקוק לה לדוגמה. שימוש חוזר מספר פעמים ביום בקרם לחות, הופך את העור לעצבני ובעל חיוניות מופחתת והוא כל הזמן יספק לנו את התחושה שהוא זקוק לכמות קרם נוספת למרות שלא בהכרח כך הדבר.

לכן – מומלץ להשתמש בקרם לחות רק כאשר העור באמת זקוק לה, בנוסף מומלץ לגמול את העור מקרמים כבדים מדי ולמצוא קרם שיהיה אידאלי לעור שלנו.

מהו סוג העור שלך? לכתבה לחצי כאן

מה כדאי לדעת על הופעת קמטים ומניעתם? לכתבה לחצו כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *