מיקי בוגנים: כרטיס ביקור

בואו לקרוא כיצד הפך מיקי בוגנים למאפר החביב על המפורסמים, לבעליו של בית ספר לאיפור מצליח ולכוכב גדול וסלב של ממש בעצמו

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

מיקי בוגנים הוא ללא ספק אחד השמות הבולטים בזירת היופי הישראלית. מאז הופעתו הראשונה בתוכנית "המהפך" עם אורנה דץ בשנת 1998 הוא הפך לכוכב שאין שני לו. הוא היה מעצב השיער של דנה אינטרנשיונאל באירווזיון, מאפר של מירי בוהדנה, אילנית לוי ויעל בר זוהר, צילם מאות קטלוגים של אופנה, שימש כיועץ ופרזנטור בחברות מסחריות רבות, הנחה תוכניות טלוויזיה לא מעטות עד שסוף סוף פתח בית ספר משלו למקצועות האיפור – "האקדמיה לאיפור מיקי בוגנים". אך הוא לא נטש את עולם האיפור וממשיך לאפר בסטודיו הפרטי שלו, בתוכניות טלוויזיה, בתצוגות ואפילו הפך למייצג הראשי של חברת האיפור הבינלאומית YSL (איב סאן לורן).

לא באנר כדי להציג

מיקי בוגנים – טאצ' של מאסטר
יש כאלה האומרים שהאיפור של מיקי בוגנים הוא טאצ' של המסטר. אולי בגלל זה הוא נבחר למאפר הראשי בשבוע האופנה הראשון בישראל שנערך לפני כמה חודשים במתחם התחנה בתל אביב. מיקי בוגנים הוא מאפר ומעצב שיער מהשורה הראשונה ולמרות מעמדו הוא ממשיך לעבוד כמאפר וכמעצב שיער זוטר. הכוונה היא שכל כלה או כל דוגמנית שמעריכה את יכולותיו ואת הידע העצום שלו יכולה להזמין את שירותיו, הן לביתה הפרטי והן להגיע לסטודיו שלו ברחוב פינקס בתל אביב או בז'בוטינסקי ברמת גן.

מיקי בוגנים – בית ספר הפותח דלתות לעולם הזוהר
בשנת 2010 מיקי בוגנים פתח את "אקדמיה לאיפור מיקי בוגנים". זהו בית ספר המציע מגוון רב של קורסים במקצועות האיפור, גם למתחילים וגם למאפרים מקצועיים: קורס איפור בסיסי, קורס איפור מקצועי, קורס איפור מודרני, סדנאות איפור אישיות וכן הלאה. מרבית הקורסים נמשכים כשישה חודשים ומחולקים לשלושה נושאים עיקריים: הרצאות, הדגמות ותרגול אישי. בסיום הקורסים מקבלים הבוגרים תעודה שתאפשר להם להשתלב בעולם האיפור, שהיא גם תעודה מוכרת מטעם משרד העובדה. כמו כן, מקבלים הבוגרים כרטיס מאפר המקנה הנחות של עד 50% בכל רשתות איפור ברחבי הארץ.

מיקי בוגנים – קורסי איפור למתחילים ולמתקדמים
קורס איפור בסיסי עוסק במגוון תחומים: יסודות האיפור, איפור עיניים, איפור כלות ואיפור ערב, הכנה ליום צילום ויום צילום, הכרת מוצרי האיפור על גווניו. מטרתו להעניק למאפרים מתחילים ידע בסיסי על מנת להשתלב בענף האיפור בארץ או בעולם. גם קורס איפור מקצועי של מיקי בוגנים כולל מגוון רב של תחומים: יסודות האיפור, איפור עיניים, איפור כלות ואיפור ערב, איפור אופנה, טלוויזיה, צילומי קטלוגים ואחרים. הוא פונה למי שרוצה להרחיב את הידע הקיים ולקבל ניסיון מקצועי בעולם האיפור.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *