מוצרי טיפוח שפשוט אסור להשתמש בהם

לפניכן ארבעה מוצרי טיפוח שכדאי לכן לחשוב פעמיים בטרם תחליטו להשתמש בהם ולסכן את העור שלכן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

בחנויות המוכרות מוצרי טיפוח ובכתבות השונות המתפרסמות במדורי הנשים, לרוב עוסקים ומדברים רק על אותם מוצרי טיפוח מומלצים שאת ממש חייבת שיהיו לך אותם בבית. הפעם החלטנו לחרוג מהנהוג ולספר לכן דווקא על אותם מוצרים והרגלי טיפוח שאתן פשוט חייבות להתרחק מהם.

1. סבון גוף מוצק

זה לא משנה כמה הסבון המוצק שאת רוכשת יקר או מבטיח לך שהוא עשיר בלחות – ממש לא מומלץ להשתמש בסבוני גוף מוצקים. סבוני גוף מוצקים חזקים ואגרסיביים מדי עבור עורך העדין ולכן הם גם נוטים לייבש את עורך ולגרום לו לחוסר איזון.

לא באנר כדי להציג

2. שימוש במוצרים המכילים הידרוקינון

הידרוקינון הינו מוצר הנמכר בארה"ב ללא מרשם רופא, שמטרתו להבהיר את העור. גם בישראל ניתן למצוא אותו בבתי המרחקת. למרות שמדובר במוצר פופולארי מאוד, קיימות חששות רבים לגבי בטיחותו של המוצר. מתברר כי שליש מאוכלוסיית העולם אלרגית להידרוקינון ומחקרים רבים אף הוכיחו כי הוא נחשב לגורם המעלה את הסיכון ללקות בסרטן.

3. שימוש בטונר על בסיס אלכוהול

נשים רבות מנקות את הפנים באמצעות טונר על בסיס אלכוהול, בעיקר מכיוון שהן חושבות שהדבר ינקה טוב יותר את עורן. בפועל הדבר גורם ליצירת תאים מתים רבים יותר, להיווצרתם של כתמים כהים על גבי העור והאלכוהול מייבש את העור.

4. מוצרי קוסמטיקה בעלי ניחוח 

ריחו של מוצר קוסמטי נובע פעמים רבות ממרכיבים סודיים שחברות הטיפול ממש לא רוצות שתדעו עליהם, כגון נפט לדוגמה. בתוך מוצרי הקוסמטיקה מסתתרים להם חומרים שונים ומשונים שעלולים להפריע לזיעה תקינה, לשבש את ייצור ההורמונים ועוד. לכן כאשר את רוכשת מוצר בעל ניחוח מסוים, נסי להבין מהו מקור הריח.

איך תכיני בעצמך מגבונים להסרת איפור? למתכון לחצי כאן

האם את באמת צריכה את המוצר הזה? למידע לחצי על הלינק

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *