בחירת מוצרי איפור למתחילות

לא כל אישה יודעת מהי הדרך הטובה לבחירת מוצרי איפור שיעניקו לה את המראה המושלם. רכזנו עבורכן מספר טיפים לרכישה נכונה של מוצרי איפור

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

רכישת מוצרי איפור בסיסיים
בעבור כל אישה מגיע השלב בו היא מתחילה להתאפר ולהרכיב את תיק האיפור שלה. לכל אישה יש שני תיקי איפור. תיק איפור אחד שמכיל מוצרי איפור בסיסיים לשימוש יומיומי. נהוג לשאת את תיק האיפור הזה בתיק היד ולתקן באמצעותו את האיפור במהלך היום. תיק איפור נוסף הוא תיק שבו נשמרים מוצרי איפור לשימוש פחות תדיר. קרם לחות איכותי משמש בסיס להתחלת הנחת האיפור על הפנים. לאחר ספיגת קרם הלחות מניחים על הפנים קונסילר ומייקאפ בהתאם לצורך. כאשר בוחרים מוצרי איפור בכלל וקרם לחות בפרט חשוב לבחור מוצרים תואמים לעור הפנים וגוון העור. קרם לחות איכותי מעניק לחות לעור ומונע תופעות של יובש ועור שומני.

לא באנר כדי להציג

מייק אפ וקונסילר
המייקאפ נמנה עם מוצרי איפור בסיסיים אשר נשים נוהגות לשאת אותם עמן בכל שעה. מטרת המייקאפ היא להעניק כיסוי לפגמים בעור ומראה אחיד לעור הפנים. את המייקאפ חשוב להתאים באופן מדויק ככל הניתן לגוון העור. לצורך התאמת מייקאפ כדאי להתייעץ עם יועצות היופי בפארמים ועם מאפרות מקצועיות. מייקאפ נוזלי מעניק כיסוי קל ועדין ואילו מייקאפ מוצק מציע כיסוי מסיבי יותר. הקונסילר משמש להסתרת פגמים בעור, את הקונסילר מניחים מתחת למייקאפ באזורים אשר דורשים טשטוש וכיסוי. קונסילר נהוג למרוח גם באזור העיניים בכדי להסתיר נפיחות.

בוחרים סומק
הסומק מהווה את התכשיר השימושי ביותר מבין כל מוצרי האיפור. בסומק ניתן להשתמש גם בתור צללית לעיניים במידת הצורך. סומק בלחיים מעניק מראה זוהר ובריא. למראה טבעי נהו לבחור סומק ורדרד ואילו למראה שזוף נהוג לבחור סומק חום. את הסומק כדאי להניח באמצעות מברשת סומק מקצועית ואוורירית. למראה טבעי מומלץ להניח את הסומק לאורך עצמות הלחיים בתנועה מעגלית. בעבור נשים בעלות מבנה פנים עגלגל מומלץ לבחור סומק בגוון כהה ואילו בעבור בעלות מבנה פנים מאורך מומלץ לבחור סומק בגוון בהיר יותר.

איפור שפתיים טבעי
מוצרי איפור שפתיים הם מוצרי איפור נוחים לשימוש ונעימים למגע. לכל אישה יש מספר שפתונים וגלוסים מבריקים אשר מתוכם היא בוחרת בכל יום את איפור השפתיים שלה. בעבור מראה טבעי ויומיומי נהוג לבחור שפתון בגוון טבעי ולצרף אליו גלוס בכדי לקבל מראה מבריק ונשי. בכדי לקבל מראה מאופר כדאי לבחור שפתון (לק) בגוון כהה יותר ולצרף אליו גם עיפרון תוחם שפתיים מתאים. קיימים כיום בשוק שפתונים עמידים לאורך שעות ארוכות, השפתונים הללו מהווים פתרון יעיל בעבור נשים אשר מבקשות ליצור מראה מאופר לאורך זמן.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *