עטור מצחך זהב לבן

עיפרון עיניים לבן, צללית לבנה ומתקן גוון בצבע לבן – בואי להכיר מוצרי איפור לבנים יהפכו את עורך לזוהר וקורן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

מאת: איל מקיאג' – בית הספר למקצועות האיפור

לרובנו יש רתיעה ממוצרי איפור לבנים, משום שאנחנו חוששות שהם יהפכו אותנו לחיוורות או לבנות באופן לא טבעי. על אף שהחשש הזה מובן, אנו מאמינים כי באמצעות שימוש נכון במוצרים אלו- העור יכול להיראות זוהר מתמיד. לקראת עונת הקיץ, נדגים לכן בדיוק כיצד להשיג את התוצאה הרצויה באמצעות השימוש במוצרי איפור לבנים.

לא באנר כדי להציג

צללית אבקה לבנה במרקם Satin – מדובר באחת הצלליות השימושיות והורסטיליות ביותר שניתן למצוא. אתן בוודאי שואלות את עצמכן כיצד צללית שימרית בהירה כל כך יכולה להיות אהובה? ניתן להשתמש בה בתור נקודת הארה באזורים מסוימים באיפור העיניים, למשל בזווית הפנימית של העין או בעצם הגבה. מי שאין לה זמן רב להשקיע באיפור העיניים, יכולה אפילו להניח שטיפת צבע עדינה ממנה על כל שטח העפעף באמצעות מברשת עיניים פלאפית.

איפור כלות 2013: שלושה טרנדים חמים – לכתבה לחצי כאן

מאפרת: אלן סוקולוב צילום: אפיק גבאי דוגמניות: ליליאנה ואביטל

בדיוק כפי שעושים בה שימוש למטרת הארות באזור העיניים, כך גם ניתן לעשות בה שימוש באזור עצמות הלחיים. מי שמעוניינת להמשיך להתנסות בה אפילו עוד, יכולה לערבב חלקיק קטנטן ממנה עם המייקאפ כדי ליצור מראה זוהר יותר. גם השפתיים לא נשארות מקופחות הפעם – נגיעה של הצללית במרכז השפתיים לאחר הנחת האודם ייצור מראה ייחודי ורב מימדי (רצוי לשלב עם אודם בגוון אדום). ראוי לציין שצללית כזו תתאים בעיקר לחובבות המראה המבריק ובעלות עור פנים צעיר. נשים בעלות עור בוגר יותר או כאלה שאינן מתחברות לצלליות מבריקות, יכולות לעשות שימוש בצללית מאט בהירה לצורך הארת אזור עצם הגבה.

מאפרת: אלן סוקולוב צילום: אפיק גבאי דוגמניות: ליליאנה, אביטל ויעל

המוצר הבא אליו נדלג הוא מתקן גוון בצבע הלבן. כולנו מכירות כבר את השימוש של מתקני הגוון בצבעים האחרים, שאמורים לעזור לתקן אדמומיות או להעלים סימנים סגולים. אז מהו אם כך שימושו של האיוון טון הלבן? מתקן לבן שימושי כשאתן מניחות מייקאפ שהוא מעט כהה מדי עבור גוון העור שלכן. מכירות את הסיטואציה הזו? אנו משוכנעים שכולן נתקלו בבעיה זו בשלב כזה או אחר. הערבוב של האיוון טון עם המייקאפ יסייע ליצור התאמה מושלמת לגוון העור. כך, למרות שהאיוון טון למעשה לא נראה על גבי העור, העזרה שלו "מאחורי הקלעים" מאוד משמעותית. תופעה זו מוכרת בעיקר בקרב נשים שמשתזפות בעונת הקיץ אך מאבדות את השיזוף במהלך העונות הקרות. מתקן גוון לבן חוסך את הצורך לרכוש שני מייקאפים בגוונים שונים באמצעות התאמת גוון המייקאפ הקיים לעור.

מאפרת: אלן סוקולוב צילום: אפיק גבאי דוגמניות: אביטל

המוצר האחרון שאליו נתייחס בקטגוריה הלבנה הוא עיפרון עיניים לבן. גם לעפרון הזה ישנם מספר שימושים: ראשית, ניתן להשתמש בו כבסיס לצלליות. בסיס לבן יכול לחזק את העמידות של כל צלליות שמונחת מעליו ואף להבליט עוד יותר את הפיגמנט שלה. שנית, ניתן להשתמש בו כפס אייליינר מעל צללית כהה, הניגודיות בין השניים תיצור מראה אופנתי ועם זאת- לא צעקני מדי. שימוש נוסף ואחרון בעפרונות הוא בקו המים, או קו הריסים התחתון. נגיעה קטנה של עפרון עיניים לבן והעיניים שלכן מיד ייראו רעננות וגדולות יותר, זאת משום שקו הריסים התחתון נוטה לאדמומיות ומסגיר ישירות כל תחושת עייפות שאנחנו מרגישות. יש שיאמרו שעיפרון עיניים לבן בקו הריסים התחתון הוא אפילו יעיל יותר מקפה.

 למעבר לאתר איל מקיאג' ומידע אודות המוצרים – לחצי כאן

לגלריית מראה איפור לבן – לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *