הסרת שיער בשעווה אצל קוסמטיקאית

לא באנר כדי להציגשעווה היא אחת הדרכים הותיקות להסרת שיער. היא אומנם ממש לא נעימה וגורמת לכאבים לא נעימים כלל, אך יחד עם זאת, בניגוד לגילוח, היא מביאה תוצאות יפות, חלקות ומרשימות המחזיקות למשך פרק זמן מכובד. רכזנו עבורכן מספר טיפים להסרת שיער באמצעות שעווה אצל קוסמטיקאיות, מקווים שהם יקלו עליכן את התמודדות עם התהליך אשר אצל […]

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

לא באנר כדי להציג

שעווה היא אחת הדרכים הותיקות להסרת שיער. היא אומנם ממש לא נעימה וגורמת לכאבים לא נעימים כלל, אך יחד עם זאת, בניגוד לגילוח, היא מביאה תוצאות יפות, חלקות ומרשימות המחזיקות למשך פרק זמן מכובד.

רכזנו עבורכן מספר טיפים להסרת שיער באמצעות שעווה אצל קוסמטיקאיות, מקווים שהם יקלו עליכן את התמודדות עם התהליך אשר אצל בנות רבות נחשב לסיוט לא קטן, אם זה בגלל בכאב ואם זה בשל הבושה הכרוכה בהתפשטות מול אדם זר.

  1. הקפידי להגיע אליה כאשר עור גופך נקי. נכון, לאחר שנים של עבודה הן לא ממש נגעלות וגם לא ממש מעניין אותן כמה שיער את מגדלת ובאיזה
  2. אזור, יחד עם זאת, שמירה על הגיינה חשובה גם לקבלת תוצאות טובות, גם תגרום לך לחוש טוב יותר עם עצמך ועם גופך וכך תהיי רגועה יותר וגוף נקי גם מכבד את אשת המקצוע אשר צריכה למשך פרק זמן מסוים להתמקד בו. אם את מזיעה, חזרת מיום ארוך מהעבודה וכו – כדאי שתנקי את עצמך בטרם תשבי על הכסא של הקוסמטיקאית. אם אין לך זמן להתקלח – תמיד יש מגבונים.
  3. אל תגיעי להסיר שיער בימי המחזור, מדובר בימים בהם את לא חשה בנוח עם גופך וגם הגוף עצמו רגיש הרבה יותר ולכן פעולת הסרת השיער תהיה ממש לא נעימה.
  4. במידה ואת מעוניינת להסיר שיער לפני הלידה, כדאי לקבוע תור לקוסמטיקאית כאשר את בחודש התשיעי, כך תדעי שסביר להניח שתגיעי לחדר הלידה ללא שיער ובתחושה טובה. הסרת שיער בשעווהה לרוב מחזיקה מעמד בין 3 שבועות ל-6 שבועות.
  5. הקפידי להגיע אל הקוסמטיקאית כאשר יש באמת מה להוריד, אם השיערות יהיו קצרות מדי התהליך יהיה חסר טעם.
  6. אם את ממש סובלת מכאבים – אולי כדאי שתמצאי פתרון אחר להסרת השיער.

הקוסמטיקאית היא אשת מקצוע, לא אמא שלך ולא סבתא שלך, תפקידה לא לנחם אותך בכל דקה של מריטה אלא לעשות את עבודתה בצורה הטובה ביותר מבלי יותר מדי הסחות דעת.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *