מהו סוד היופי של האלי ברי?

בגיל 48, לאחר הריון מתוקשר, זוכת האוסקר האלי ברי, חושפת כמה מסודות הטיפוח הכי כמוסים שלה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

צילום: pr photos.com

בגיל 48 האלי ברי נראית פשוט נפלא. השחקנית זוכת האוסקר היא אחת מאותן נשים שתמיד נראו צעירות מגילן האמיתי. לפני כשנתיים היא גם הספיקה להדהים את העולם עם הידיעה שהיא נכנסה להריון בגיל 46. ברי שתפה את קוראות מגזין InStyle בכמה מסודות היופי שלה. הרי הם לפניכן:

לא באנר כדי להציג

הכוכבת ספרה בראיון כי מאז שמלאו לה 14 היא מנהלת משטר אובססיבי בכל הנוגע לטיפוח עור הפנים שלה. ברי מגלה שהיא לא מסתפקת בניקוי עור הפנים פעם אחת ביום, אלא מקפידה לנקות את העור פעמיים ביום וגם מורחת קרם לחות עשיר פעמיים ביום, כדי לשמור על רמת לחות גבוהה ומניעת יובש.

ברי גם נשארת נאמנה לאותו מותג טיפוח, בשם Kinara, שבמוצריו היא משתמשת באופן קבוע מזה 15 שנה וממש לא מתכננת להחליף אותו בקרוב. לדבריה היא גלתה שהמוצרים של מותג זה הם גם היחידים שמשפיעים באמת על עור שלה ולטענתה יש להם גם קו מוצרים רחב ומגוון, שמתאים גם ללבנים, גם לשחורים, לצעירים, מבוגרות, אסיתיות ובאופן כללי לכל סוגי העור.

ברי גם גלתה שהיא חסידה גדולה של שימוש בקרם הגנה, לכן היא מקפידה למרוח את עור הפנים והגוף שלה במקדם הגנה גבוה בכל פעם שהיא יוצאת מהבית, בכל ימות השנה, אפילו בחודשי החורף הגשומים והקרים.

מהו ה-SPF המתאים לעור שלך? לכתבה לחצי כאן
כיצד מורחים קרם הגנה? לכתבה לחצי כאן 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *