חדש: מהודרה מיוחדת של מניפסטו

מותג המעצבים הבינלאומי Yves Saint Laurent משיק מהדורה אינטנסיבית ומיוחדת של הבושם MANIFESTO L'ELIXIR

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
צילום: ניקולה ורנר

צילום: ניקולה ורנר

בעקבות הצלחת הבושם מניפסטו, מותג המעצבים הבינלאומי איב סאן לורן משיק מהדורה אינטנסיבית, המהללת את התעוזה הנשית – "מניפסטו אליקסיר" – בושם מושך, מפתה ושובה לב.

הבושם חושף עמדה פנימית, קורא תיגר על המוסכמות, וקובע את הכללים שלו בעצמו. מעל לכל, זוהר ונוצץ יותר. מיועד לנשים הממציאות את עצמן מחדש בכל רגע שלא מפחדות לתת לעצמי שלהן לצאת החוצה, הן נועזות ואסרטיביות. הן עומדות מול כל אתגר הניצב בפניהן, ללא כל מגבלה, כשאין ולו דבר אחד היכול להקהות ולעמעם את הקיום שלהן. "מניפסטו אליקסיר" – לנשים האומרות "כן" לסגנון, ליופי ולמסתורין ותשוקה.

לא באנר כדי להציג

הניחוח – מפגש בין 3 מרכיבים ייחודיים היוצרים את "מניפסטו אליקסיר"…
התווים ההדריים של הלימונית, עם הברגמוט והמנדרינה, יחד עם התווים המרכזיים האולטרה חושניים של יסמין סמבק אבסולוט, מוסיפים את השמחה והרעננות לפיתוי המושך, משתלבים בשלמות עם התווים הקטיפתיים של קשמירן והמתיקות של זרעי וניל ואמברוקסן.

בקבוק הבושם – יוקרתי ומעוצב כדמות אישה, הלבושה בשמלת ערב סגולה ומותניה מודגשים בחגורת זהב
הבקבוק של "מניפסטו אליקסיר" – צללית נשית וחושנית עם "חגורה" של יהלום יקר ערך. מתחת לפקק הזהב המסותת והבוהק דמוי התכשיט שלו, הבקבוק עטוף במעטה סגלגל עדין כשל אבן אמטיסט המסמלת מעברים ומטמורפוזה. צבע סגול קסום, עמוק, מסתורי, משיי, ארוטי, מכשף ורוחני, הנועד לפאר את הקיצוניות ולנצוץ כיאה לכוכב החדש של איב סאן לורן.

מחיר מומלץ לצרכן: 560 ₪ ל-50 מ"ל

ניתן להשיג ברשתות סופר-פארם, המשביר לצרכן, אפריל וניו-פארם ברחבי הארץ.

 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *