מדוע אסור לעבור טיפול פנים לפני החתונה?

טיפול פנים בסמוך למועד החתונה עלול לגרום לעור הפנים שלך להראות מגורה, אדומומי ואף לגרום להופעתם של פצעונים, לכן חשוב לדעת מתי לבצע אותו, מה אסור ומה מותר

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

יום חתונתך הוא היום בו תרצי להראות הכי יפה בעולם וללא ספק תרצי גם שהתמונות מאותו אירוע ינציחו אותך כפי שמגיע לך, כמו נסיכה. כמעט כל כלה עתידית עוברת אינספור טיפולים ושיפוצים בדרך לחופה: החל מהסרת שיער, דרך דיאטות ועד לטיפולי פנים שונים ומשונים. למרבה הצער רוב השנים לא לוקחות בחשבון שטיפולי פנים עלולים גם לגרום לנזקים, למרות שהם טומנים בחובם גם הרבה דברים טובים, במיוחד כאשר הם נעשים בצמוד לתאריך החתונה.

כלות רבות מחליטות לעבור טיפול פנים ביום שלפני החתונה ואף ביום החתונה עצמה ונאלצות לסבול בשקט עם ההשלכות של אותם טיפולים. לאחר טיפול פנים העור שלנו נוטה להיות רגיש במיוחד, לעתים נוטה להתקלף, לסבול מאדמומיות, מאזורים נפוחים ומיובש. בנוסף בעת טיפול פנים עושה הקוסמטיקאית שימוש בקרמים, מסכות ותכשירים קוסמטיים שונים, שקשה לדעת כיצד ישפיעו על עורה של הכלה. נשים רבות מגלות רגישות לחלק מהמוצרים, דבר שרק מדגיש את פגמי העור וגורם לו להראות מודלק. בנוסף, קוסמטיקאיות רבות נוהגות למרוח את פני המטופלות באמפולות שונות אשר מטרתן להזין את עור הפנים, אבל משמ אותן אמפולות יפגעו בתהליך האיפור שלך, יגרמו לעור להיות שמנוני ויפריעו לאיפור להתקבע היטב על העור.

ירין שחף מציג: דמותה של הכלה החדשה – לכתבה לחצי כאן
גלריית כלות וינטאג' מקסימה – לצפייה לחצי כאן 

אז מתי ואיך מומלץ לעבור טיפול פנים החתונה?

לא באנר כדי להציג

– אם חשוב לך לעבור טיפול פנים קרוב למועד החתונה, עשי זאת שבועיים לפחות לפני המועד המשמח. כך תוכלי לתת לעור שלך זמן להחלים, להתקלף ולהראות נהדר ביום עצמו.

– אנשי מקצוע רבים ממליצים בכלל לעבור את הטיפול מספר חודשים לפני החתונה, אפילו כארבעה חודשים לפני, כדי להבטיח שלא יהיו תקלות ולתת לך זמן לשיפוצים ותיקונים שונים.

– אם בכל זאת בא לך לפנק את עצמך ואת עורך בשבוע של החתונה, את תמיד יכולה לעשות זאת בעצמך בבית, באמצעות שימוש בפילינג טבעי ועדין שתוכלי להכין בעצמך, אמבטיות מפנקות, הזנת עור הפנים בקרמים עשירים, שימוש במדבקות לפתיחת הנקבוביות או סידור הגבות אצל אשת מקצוע. הקפידי לערוך גם טיפולים אלו כשבוע לפני, כי אף פעם אין לדעת כיצד יגיב עורך לטיפולים ובמידה ויצמחו להם פצעונים או תסבלי מעור מגורה, חשוב לתת לו זמן להחלים.

– הקפידי לערוך איפור ניסיון כחודש לפחות לפני החתונה. כלות רבות מגלות רגישות למוצרי איפור רבים וחבל שתגלי זאת ביום האירוע.

– בסמוך ממש למועד החתונה מומלץ לעבור אך ורק טיפולים שמטרתם להזין את העור בלחות, למצק אותו ולהכין אותו לשלב האיפור. אל תעשי בשלב זה טיפולים הכוללים הסרת שיער מאזור הפנים, שיזוף, פתיחת נקבוביות ונקודות שחורות ועוד.

– אם את לא עושה זאת בנוהל הרגיל, הקפידי לשתות כשמונה כוסות מים ביום, בכל יום, בשבוע של החתונה. המים מזינים את עור הפנים וגורמים לו להראות רענן.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *