מדהים: איך אתן רואות את עצמכן?

חברת דאב יצרה סרטון אשר מוכיח שאנחנו הרבה יותר יפות ממה שנדמה לנו. כדאי וחשוב לצפות בו

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

אתן הרבה יותר יפות ממה שאתן חושבות, למרות שרובכן כלל לא מודעות לכך וחבל. נשים נוטות לחשוב על המראה שלהן את הגרוע ביותר ולהיות ביקורתיות יתר על המידה. חברת dove מנסה מזה מספר שנים שנשים יכולות להיות יפות, זוהרות ונשיות – גם אם הן לא דוגמניות על. כעת משיקה החברה קמפיין חדש, אשר במרכזו סרטון ויראלי המציג מחקר מעניין ומפתיע.

לא באנר כדי להציג

בסרטון ניתן לראות נשים שונות, אשר יושבות בחדר אחד עם מאייר (אשר לא יכול לראות אותן) והוא מצייר את הדיוקן שלהן רק על סמך התיאור שלהן. הנשים מתארות לו את מבנה הפנים שלהן, את השיער שלהן, את האף, מבנה הפה, הלסת ועוד. בסיום הן יוצאות מן החדר ואליו נכנס אדם אחר, אשר ראה את אותה אישה ומספק לצייר תיאור של האישה אשר רק סיים לצייר. כך נוצר מצב שלאותה האישה נוצרים שני פורטרטים= זה שהיא בעצם עזרה ליצור וזה שאדם זר סייע בהכנתו. למרבה ההפתעה מדובר בשני ציורים שונים, כאשר זה אשר צויר מנוקדת מבטה של האישה הוא הרבה פחות מחמיא, זוהר ואף קודר – בעוד הפורטרט שנוצר על סמך תיאורו של אדם זר מציג את האישה באור הרבה יותר מחמיא, גורם לה להראות צעירה יותר, רכה יותר, נשית יותר – יפה יותר.

אם יש משהו חשוב שניתן לקחת מהסרטון הזה הוא שכדאי להפסיק להחמיר עם עצמנו, חלק גדול מהפגמים שאנחנו בטוחות שיש בנו – הם בעיקר בראש שלנו. למדו לאהוב את עצמכן, לקבל את גופכן, להבליט את הדברים היפים והטובים וזכרו – אתן הרבה יותר יפות ממה שאתן חושבות.

לסרטוני וידאו נוספים בנושאים שונים – לחצו כאן

צילום מסך Dove Real Beauty Sketches

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *