איך בוחרים מאפרת מקצועית?

מהי מאפרת מקצועית? מה הם האירועים בהם כדאי להיעזר בה? ומידע אודות איפור כלות, איפור ערב ואיפור המעניק מראה טבעי

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

מחירת מאפרת מקצועית און ליין בלק קוסמטיקס

 

לא באנר כדי להציג

מאפרת מקצועית – איפור מקצועי – איך בוחרים?

לכל אירוע ומצב יש להתאים את האיפור המתאים לו ביותר. בעבור חיי היומיום יש לבחור איפור סולידי אשר מעניק מראה טבעי ואילו בעבור אירועים ובילויים בשעות הערב נהוג להתאים איפור כבד יותר. כל אישה נוהגת להחזיק במקום נגיש תיק איפור קטן עם מספר מוצרי איפור בסיסיים. כישורי איפור בסיסיים רוכשות נשים בעצמן, כמעט כל אישה יודעת כיצד לאפר את עצמה וליצור מראה טבעי ויומיומי. בעבור אירועים מיוחדים והתאמת מוצרי איפור נהוג לפנות אל מאפרת מקצועית. את המיומנויות והטכניקות המקצועיות רוכשת מקבלת המאפרת המקצועית במסגרת לימודית של קורס איפור מקצועי.

איפור מראה טבעי
המראה הטבעי מתאים לחיי היומיום, הוא מתאים לעבודה, לימודים וטיולים. יצירת מראה טבעי באמצעות מוצרי איפור הוא משימה לא פשוטה. נשים רבות נוהגות לגשת אל מאפרת מקצועית לצורכי התאמת תכשירים וצבעים ליצירת מראה טבעי. איפור טבעי דורש בראש ובראשונה התאמה מושלמת של מייקאפ לגוון העור, מייקאפ נוזלי הוא המתאים ביותר ליצירת מראה טבעי. אל המייקאפ מומלץ להוסיף סומק בגוון של חום או ורוד, שפתון בצבע טבעי ומעט מסקרה שחורה או שקופה. בכדי לשדרג את המראה הטבעי ניתן להוסיף ברק של ליפגלוס לשפתיים ומעט פודרה מנצנצת. סוד המראה הטבעי אינו טמון במרכיבים אלא בטכניקה. בכדי לפתח טכניקה של איפור מקצועי מומלץ לצפות במאפרת מקצועית בעבודה וללמוד את תנועות היד שלה.

איפור כלות
כלה בערב חתונתה היא נסיכה ליום אחד, הכלה נמצאת במרכז האירוע וכל המבטים מתרכזים בה מספר פעמים במהלך הערב. כל כלה שואפת להיראות במיטבה ביום חתונתה ולשם כך נהוג לשכור שירותי מאפרת מקצועית שמתמחה באיפור כלות. ישנן כלות שמבקשות ליווי של המאפרת לכל אורך האירוע. בעבור איפור כלות ישנם מספר דגשים חשובים, כאשר מאפרים כלה יש לבחור איפור עמיד שמחמיא לתווי הפנים שלה. עמידות האיפור לאורך זמן היא הכרחית בעבור כלות. את הכל נהוג לאפר בשעות הצהריים ואילו האירוע מסתיים רק בשעות הקטנות של הלילה. מוצרי איפור רגילים לא יוכלו לעמוד במשימה ולכן מומלץ לבחור מאפרת מקצועית בעלת ניסיון וציוד מתאים לאיפור כלות.

איפור ערב
בעבור אירועים נהוג להתאים איפור ערב מודגש. בשעות היום נהוג להתאפר באיפור סולידי וטבעי, איפור ערב עושה שימוש בצבעים בולטים יותר. את האיפור נוהגת כל אישה להתאים לטעמה האישי ולסגנון הלבוש שלה. ישנן נשים אשר נוהגות למרוח ליפסטיק אדום בוהק וישנן נשים אשר נוהגות לאפר את העיניים במראה מעושן וכהה. לצורך התאמת מראה איפור ערב מומלץ לבקש הדרכה חד פעמים של מאפרת מקצועית. במהלך ההדרכה המאפרת תוכל להדגים טכניקות איפור, שילובי צבעים ומוצרים מתאימים.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *