איך בוחרים מאפרת מקצועית לאירועים?

מאפרת מקצועית יכולה לשדרג את הופעתכן פלאים במידה ואתן צריכות להגיע לאירוע חגיגי. כיצד בוחרים מאפרת מקצועית? מהו איפור לאירועים? וטיפים לשמירה על איפור מקצועי לכל אורכו של האירוע

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק


איך בוחרים מאפרת?

בחירת מאפרת לאירועים היא משימה לא פשוטה. את המאפרת יש לבחור בהתאם לכישורים האישיים שלה והניסיון המקצועי שלה. בעבור איפור כלות ואיפור לאירועים כדאי לבחור מאפרת בעלת ניסיון והיכרות עם תכשירי איפור עמידים. מומלץ אף לבקש מהמאפרת לבצע הדגמה איפור לפני האירוע. הדבר יאפשר לכלה לבחון את כישורי האיפור של המאפרת ולבחור צבעים מתאימים ותכשירי איפור. נשים רבות מפתחות אלרגיה למוצרי איפור מסוימים בכדי להימנע מתקלות של הרגע האחרון מומלץ לכלה ולבנות המשפחה שלה להימנע משימוש בתכשירי איפור חדשים ולא מוכרים במהלך יום האירוע.

לא באנר כדי להציג

איפור לאירועים
המושג איפור לאירועים מתייחס לכמה תחומים עיקריים : איפור מקצועי לכלות, איפור לאירועים לנשים מבוגרות, איפור עמיד במיוחד לאירועים ואיפור מקצועי לתחפושות. כאשר מבקשים לבנות איפור לאירועים חשוב להתחשב באופי האירוע ומזג האוויר הצפוי. תכשירי איפור רגילים מאופיינים בעמידות לאורך שעות ספורות ואילו בעבור אירועים יש צורך בתכשירי איפור עמידים במיוחד. כלה ביום חתונתה נוהגת להתאפר בשעות הצהריים ועליה להיראות במיטבה עד לשעות הקטנות של הלילה. על כן, בעבור כלות נהוג להשתמש במוצרי איפור עמידים במיוחד. ישנן כלות אשר שוכרות שירותי מאפרת מלווה לאירוע. במהלך האירוע הכלה מגיעה אל המאפרת בכדי לתקן את האיפור ולהוסיף עוד שכבה של פודרה או שפתון.

טיפים לאיפור עמיד
קיימים כיום בשוק תכשירי איפור עמידים במיוחד, התכשירים הללו מעניקים לאיפור עמידות עד לפרק זמן של 12 שעות. חשוב לציין כי התכשירים הללו יקרים יותר מתכשירי איפור רגילים. בכדי ליצור איפור עמיד לאורך זמן יש לבחור מאפרת אשר מחזיקה במלאי איפור עמיד ויודעת כיצד להשתמש בתכשירים. איפור עמיד יש להניח על גבי עור נקי ומטופח. טרם תחילת תהליך האיפור מומלץ לבצע טיפול ניקוי פנים יסודי ועיסוי פנים לצורך המרצת זרימת הדם לאזור הפנים. מייקאפ ומוצרי איפור נטולי שומן יעניקו יציבות לאורך זמן רב יותר.כמות האיפור אשר יש להשתמש בה ובחירת הצבעים משתנה בהתאם לסוג העור וגוון העור. מאפרת מקצועית תדע להתאים לכל לקוחה את התכשירים המתאימים לה ביותר.

מאפרת לאירועים
באירועים רבים נהוג לשלב מאפרת בתור אטרקציה לחוגגים. המאפרת נמצאת באולם מטעם משפחתם של חתני השמחה ומופקדת על תיקון האיפור של כלת השמחה ובנות משפחתה. אך פרט לכך ניתן להשתמש בשירותיה של המאפרת בכדי להעניק איפור מיוחד של תחפושות לילדים ולמבוגרים אשר מעוניינים להשתובב במהלך האירוע. המאפרת מעניקה לילדים באירוע חוויה מהנה ומאפשרת לנשים באירוע לתקן את האיפור ולהיראות במיטבן.

למידע נוסף אודות מאפרות ואיפור מקצועי 

 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *