הלק הכי גאה שיש

COLOR CLUB מציינת 30 שנות תמיכה בקהילה הגאה ומשיקה קולקציית לק תחת הסלוגן: Live Your Life In Color

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

ביום שבת, 28 ביוני 1969 פשטה משטרת ניו יורק על "סטונוול אין" בר קפה של הומואים בגריניץ' וילג' מנהטן, ניו יורק והציתה גל מהומות ספונטני, חסר תקדים של הומואים, לסביות, וטרסג'נדריות נגד ההומופוביה והמדיניות האלימה של המשטרה והעירייה.

אירועי סטונוול היו למעשה הפעם הראשונה שבה חברי הקהילה הלהט"בית התקוממו באופן מאורגן נגד האפליה על רקע נטייה מינית וזהות מגדרית. האירועים נחשבים כיום לתחנה חשובה במאבק לזכויות להט"ב. מהומות אלו היו בעצם הפעם הראשונה בה התאחדו לסביות, הומואים, ביסקסואלים וטרנסג'נדריות והתקוממו יחדיו כנגד התנהגות גסה ואלימה של השלטון כלפי אזרחים שמקורה בנטייה מינית וזהות מגדרית. המהומות יצרו את תחילתו של תהליך שהביא בשנים שחלפו שמאז, לשינוי במעמדם החוקי והחברתי של להט"בים בעולם המערבי.

לא באנר כדי להציג

שנה לאחר המהומות, התקיים בניו יורק מצעד הגאווה הראשון, ומאז בכל שנה במהלך חודש יוני מתקיימים ברחבי העולם בערים הראשיות מצעדי גאווה.

צילום: אלון גנון

מותג גאה
מאז השיק מותג הלק הניו יורקי "קולור קלאב" לראשונה בשנות ה-80 של המאה שחלפה את קולקציות הלקים שלו הוא אימץ בחום את הקהילה הגאה בשלל פרסומות בניחוח עליז.

מדי שנה ולקראת אירועי הגאווה משיק המותג, קולקציית לק גאה וייעודית שגווניה בהשראת גווני דגל הגאווה. מדי שנה משתנים הצבעים ברמת חוזק הפיגמנט ובמרקמן, כמו מבקשות לציין את תמיכתו של המותג הצעיר במאבק הגאה. הדגל, שעוצב על ידי גילברט בייקר נועד לסמל את הגאווה של הקהילה הגאה. מקורו של הדגל עליו מתנוססים 6 מצבעי הקשת (מלמעלה למטה: אדום, כתום, צהוב, ירוק, כחול וסגול) בארצות הברית והוא מופיע בכל מצעדי הגאווה, במחאות ציבוריות של להט"בים וכן על בתי עסק/ מוצרים הפונים לציבור זה, ברחבי העולם.

"קולור קלאב הייתה הראשונה שהתחייבה לקהילה הגאה והשיקה פריט גאה באופן תדיר רק לה מדי שנה לקראת אירוע הגאווה", אמרה הרייט רוז, מבעלות המותג.

מחיר: 29 שקל , בסניפי רשת "נייל סטודיו" ובמכונים המקצועיים ברחבי הארץ.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *