מה זה לק מתפוצץ?

נמאס לכן משכבות הלק החלקות והרגילות? מחפשות קצת ריגוש בציפורניים? כנראה שלק מתפוצץ הוא בדיוק מה שאתן מחפשות

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

נשים רבות מורחות לק: אדום, ורוד, שקוף, בולט יותר או פחות. אבל לפעמים, לאחר אינספור מריחות וצבעים, הלק המוכר, הישן והטוב כבר לא ממש מרגש אותנו ואנחנו מחפשות דרך לחדש, להפתיע ולרענן את המראה של ציפורנינו. לק מתפוצץ הוא הטרנד החדש והפופולרי, אחרי בניית ציפורניים, שככל הנראה אתן מחפשות, זה שיעניק לציפורניים שלכן מראה ייחודי, מפתיע ואחר.

הרעיון שעומד מאחורי הטרנד החדש הוא שלא כל מה שיפה חייב להיות מושלם. לעיתים הדברים היפים הם דווקא אלו שקצת סדוקים, יוצאי דופן ולא נראים כמו כל דבר אחר בנוף.

אז מה זה בכלל לק מתופצץ? איך זה בעצם עובד?

לק מתפוצץ נרכש בחבילה אשר מכילה בעצם שני בקבוקי לק – לק אחד רגיל ולק נוסף שבעצם הוא זה שיוצר את אפקט הפיצוץ על הציפורן. אתן לא באמת חייבות להשתמש רק בצבע הרגיל המצורף למארז, אתן יכולות להשתמש בכל צבע חלק אחר.

לא באנר כדי להציג

לאחר שסיימתן למרוח את הצבע מרחו עליו את הלק המתפוצץ, נשפו עליו ולאחר מספר שניות תבחינו בשינוי שחל בלק. הלק המתפוצץ נסדק וגורם לכך שהלק החלק והעדין לפתע מתחיל לזוז ומקבל צורה לא אחידה, התוצאה היא ציפורניים המרוחות בלק שיש להן מראה ייחודי ומיוחד. הגוונים של שני הלקים השונים משתלבים זה בזה, ויוצרים שכבה מעניינת וצבעונית על גבי הציפורן.

איך זה עובד? מה התוצאה שמתקבלת ועוד – בסרטון שלפניכן 

כמה זה עולה?

המחיר משתנה מעיר לעיר ומחנות לחנות, כך שניתן למצוא אותו במחירים שמתחילים ב-10 שקלים (וסביר להניח שבהתאם למחיר הם לא עושים עבודה מתאימה) ויכולים להגיע גם ל-150 שקלים (סכום די מוגזם לשלם על לק).

לסיום שלבי מריחת לק מתפוצץ:

שלב 1: מורחים את לק הבסיס.
שלב 2: מורחים שכבה של לק מתפוצץ.
שלב 3: ממתינים עד להופעת העיצוב הסדוק של הלק ונושפים על הציפורניים.
שלב 4: מורחים לק שקוף בכדי לשמר את העיצוב שנוצר באמצעות הלק המתפוצץ.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *