למה גברים לא אוהבים דיאטות של נשים?

נשים שעושות דיאטה לעתים מרחיקות את בן/בת הזוג מבלי לשים לב לכך שהן עושות זאת, ובסופו של דבר אולי תרדי במשקל אבל תמצאי את עצמך לבד…

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

dietwm

לא לעשות דיאטה? יש בכלל דבר כזה? רוב הנשים היו או תהיינה בדיאטה בשלב כזה או אחר של החיים, אבל חשוב שתדעי שלא תמיד הגבר שלך אוהב את הדיאטה שלך. הנה חלק מהסיבות לכך:

1. כשאת מאבדת הרבה משקל, הגוף שלך משתנה והגבר שלך עלול להתאכזב אם תאבדי את הקימורים שהוא אהב בגופך עוד בטרם ירדת במשקל. חשוב לזכור שרוב האנשים לא נמשכים למידה אפס ולאישה רזה מדי.

לא באנר כדי להציג

2. ארוחות משותפות עם בן הזוג היא כמעט לרוב זמן האיכות היחיד שאת מקבלת עם בן זוגך בעולם המטורף בו אנו חיים היום, כך שאם את בדיאטה מיוחדת ולא יכולה לאכול באותו הזמן עם בן זוגך או עליך לאכול דברים אחרים שמצריכים את הכנתן של שתי ארוחות שונות במקביל – הדבר הופך להיות מורכב וזמן האיכות הופך לסיטואציה מעייפת ובעייתית.

3. כשאת יוצאת עם בן זוגך למסעדה והוא מזמין לעצמו שלוש מנות ואת בדיאטה ומזמינה לך סלט קטן ומסתכלת על האוכל שלו בעיניים מורעבות – הבילוי במסעדה הופך לפחות מהנה גם עבורך וגם עבור בן/בת הזוג. רוב הגברים אוהבים לראות אישה אוכלת וגם נהנית מהאוכל שלה.

4. נשים בדיאטה לעתים הופכות להיות אובססיביות לנושא, כל היום סופרת קלוריות מרוכזות באוכל, מתחילות להעיר גם לאחרים על הדברים מלאי השומן שהם אוכלים או מטיפות מהבוקר עד הערב על אורח החיים התזונתיים שהסובבים אותם מנהלים. בן הזוג שלך מעדיף אותך מסורה אליו ולא לדיאטה שלך בצורה מוגזמת.

5. אלכוהול הוא דבר משמין וכל דיאטה ממליצה לצמצם צריכת אלכוהול עד כמה שיותר, הדבר מוביל לכך שאת יוצאת עם בן זוגך פחות בלילות ולא תמיד יהיה לו "שותף לשתייה". לפעמים האלכוהול מוריד מהלחץ ומשחרר ונותן להרגשה טובה, כל עוד עושים זאת במידה מעת לעת, וזהו דבר שכל מערכת יחסים צריכה לפעמים.

6. הדיאטה יכולה להביא אותך למצב שבו את מבלה את מרבית זמנך הפנוי בחדר הכושר ובאימונים. כדאי שתשימי לב שזמני האימונים הם מתונים ואל תתני לבן זוגך את הרגשה שאת מזניחה את הקשר ושהוא בעדיפות שניה (ואל תשכחי מדי פעם לפזר קצת את השיער ולהתאמן גם בחדר המיטות…:-)).

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *