לימודי קוסמטיקה – המדריך

מה הם לימודי קוסמטיקה? למי הם מיועדים? היכן ניתן ללמוד אותם? מה הם תכני הלימוד? ומידע רלוונטי נוסף

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

לימודי קוסמטיקה - תמונה של מוצרי קוסמטיקה ללימודיםלימודי קוסמטיקה זוכים היום ליותר ויותר ביקושים ונחשבים ללימודים הנחוצים לכל אישה שרוצה לשמור על מראה חיצוני מטופח. אך גם למי שחולמת להפוך את האהבה שלה לאסתטיקה לקריירה – לימודי קוסמטיקה הם הכרחיים. הם יהוו עבורה כרטיס כניסה לעולם הזוהר והביוטי ויפתחו בפניה דלתות מאחוריהן ממתין להם עולם מרתק ובלתי נגמר. היום בישראל ובעולם קיימים בתי ספר רבים בהם ניתן ללמוד קוסמטיקה, לקבל תעודה מקצועית ולרכוש ידע עשיר בתחום הטיפוח והיופי. אפשר ללמוד קוסמטיקה רפואית, קוסמטיקה טבעית, קוסמטיקה דקורטיבית או תחומים נלווים כמו פדיקור ומניקור, אפילציה, דרמטולוגיה, איפור קבוע וכן הלאה. מה שחשוב זה לבחור את מוסד הלימודים המתאים, לבחור את המורים הטובים ביותר בתחום ולהשקיע מאמץ בלימודים מעשיים ותיאורטיים.

לא באנר כדי להציג

לימודי קוסמטיקה – למי מיועדים

לימודי קוסמטיקה מיועדים בראש ובראשונה לנשים ולגברים המעוניינים להשתלב בתחום הקוסמטיקה. האפשרויות הן רבות: שכירים בחברת קוסמטיקה או בסלוני יופי, עצמאים בקליניקה ביתית, מדריכים, מורים, פרילאנסים בעולם הפרסום, חנויות, רשתות פארם ועוד רבות אחרות. הן מיועדות לאימהות, לאבות, לסטודנטים, לפנסיונרים, למשוחררי צבא ולכל מי שרוצה השלמת הכנסה בנוסף לעיסוקו המרכזי בחיים. מפני שמקצועות הקוסמטיקה הם מקצועות פרקטיים וניתנים לשילוב עם כל מקצוע אחר, בכל גיל ובכל מקום.

לימודי קוסמטיקה – היכן לומדים
בישראל ישנו מספר רב של בתי ספר ומכללות המציעים לימודי קוסמטיקה במגוון רב של תחומים. בהתאם לתחום שתרצו ללמוד: שיער, איפור, טיפוח וכו' אפשר לבחור את המקום המושלם ללימודים. אם תרצו ללמוד איפור רצוי לפנות לבית ספר בו מלמדים המאפרים המובילים ביותר בשוק כמו מיקי בוגנים, ירין שחף, שלי גפני או אחרים. במקרה שתרצו ללמוד קוסמטיקה טיפולית כדאי לפנות לבית ספר מטעם חברת טיפוח מובילה כמו ג'י ג'י אקדמי, ג'וליה ג'ייקובסון אקדמי, נייל סטוידו, נאווה קולג', ויצ"ו ואחרות. במרבית הקורסים אפשר ללמוד באמצעות פיקדון לחיילים משוחררים.

לימודי קוסמטיקה – תכני לימוד
לימודי קוסמטיקה כאמור משתנים מתחום לתחום ולפי כך כוללים תכנים לימודיים שונים (חומר מעשי ותיאורטי): טיפול באקנה, טיפול בפיגמנטציה, סוגי עור, התאמת תכשירים קוסמטיים לסוג העור, פילינג, ניקוי עמוק, מסכות, שעווה, עיסוי פנים וכן הלאה. לימודי איפור, גם הם כוללים את החלק המעשי ואת החלק התיאורטי: סוגי איפור (איפור ערב, איפור יום, איפור כלות, איפור פורים, איפור ביוטי), סוגי פנים, התאמת האיפור לסוג הפנים, תכשירי איפור שונים, איפור גוף, עיצוב גבות וכן הלאה.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *