טיפים להסרת איפור בפורים ובכלל

מנהלת הקוסמטיקה של סופר-פארם מחלקת טיפים יעילים להסרת איפור קלה ובטוחה בחג פורים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

מאת: אוקסנה פריגרינוב, מנהלת קוסמטיקה בסניף סופר-פארם

חג פורים הוא אכן חגיגה לילדים ולהורים, אנו משקיעים מאמץ וזמן באיפור לתחפושת המתאימה, לעתים מדובר בכמה תחפושות לכל יום, והאתגר שנשאר הוא כיצד להסיר את האיפור בקלות ולשמור על העור לאחר מכן.

לפניכם/ן טיפים להסרה קלה מעורם של הילדים והמבוגרים:

לא באנר כדי להציג

1. מרחו שכבת בסיס מתחת האיפור – עוד לפני שמתחילים להתאפר מומלץ מאוד למרוח קרם פנים עשיר בלחות על פנים נקיות. לילדים ניתן להשתמש בקרם לתינוקות או בקרמים ממחלקת הדרמוקוסמטיקה בבית המרקחת. קרם הלחות יהווה בסיס שיסייע מחד לשמור על האיפור לאורך זמן וגם יגן על עור הפנים.

2. בחירת מסיר איפור– מסיר איפור צריך להתאים לסוג האיפור בו השתמשתם. צבעים לפנים באמצעותם מאפרים בדרך כלל תחפושות כמו פרפר, אנגרי ברידס ועוד, הם על בסיס שמן ולכן יש לבחור מסיר איפור שהוא על בסיס שומני גם כן. מסיר איפור מהעיניים דו פאזי מסיר איפור עמיד במים ועשוי להתאים להורדת איפור מכל הפנים. מרחו אותו על פד קוסמטי מתאים והסירו בעדינות את האיפור. לאחר מכן אפשר להמשיך את הניקוי עם מגבון להסרת איפור.

3. העדיפו מסירים לעור רגיש – יש להתאים את סוג מסיר האיפור לסוג העור. במידה ואינכם יודעים מהו או שזוהי הפעם הראשונה שאתם מסירים איפור (בעיקר במקרים של פעוטות) העדיפו מסיר איפור לעור רגיש על בסיס טבעי.

4. הסירו איפור בעדינות – למרות הקושי שבהסרת איפור פורימי, המבוסס בדרך כלל על שמן, הקפידו לעשות זאת בעדינות. מעבר לעובדה שהסרת איפור בצורה אגרסיבית גורמת לתחושת אי נעימות, אתם עלולים לגרום לפציעות ושריטות. העדיפו להוסיף עוד חומר הסרת איפור באמצעות צמר גפן על פני שפשוף חוזר של העור.

5. שטפו את הפנים – הקפידו לשטוף את הפנים במים וסבון פנים לאחר הסרת האיפור. הסבון ינקה באופן סופי את שאריות האיפור.

6. לסיום מרחו קרם– בתום תהליך הסרת האיפור מרחו קרם לחות על עור הפנים והצוואר כשהם לחים ובתנועות עיסוי מעגליות. מריחת קרם לחות על עור לח שהנקבוביות שלו פתוחות ובתנועות מעגליות תבטיח החדרת לחות באופן מקסימאלי ותמנע התייבשות העור.

7. לעולם אל תשכבו לישון עם איפור.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *