מוצר חדש לכפות הרגליים וטיפים יעילים לטיפוח

המלצות לקראת הקיץ לטיפוח כפות הרגליים באדיבות שמחה דגן עזריאל, נטורופתית N.D מורז צמחי מרפא

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
צילום: יעקב הררי

צילום: יעקב הררי

באדיבות שמחה דגן עזריאל נטורופתית N.D מורז צמחי מרפא

כשמסתכלים על גוף האדם, כמיקרוקוסמוס של המקרו שהרי האדם הוא עץ השדה, ניתן להמשיל את גוף האדם לעץ ואז כפות הרגליים הם השורשים, ככל שמחוברים לשורשים, יכולים לצמוח טוב יותר. מסבירה שמחה דגן עזריאל נטורופתית מורז צמחי מרפא.

ברמת היומית, אנשים לא מספיק מתייחסים לכפות הרגליים החבויות בנעליים, כי לא רואים אותן. צריך להיות מודעים אליהן, כי הכפות רגליים כל הזמן בעבודה ואם לא מזינים אותם, הן מתייבשות. כפות רגליים יבשות זה לא רק ענין אסתטי, אלא משפיעות על מנח הגוף ויציבה. ולכן כשפכות הרגליים בריאות, הגוף נע בצורה טובה. התורה העומדת מאחורי הרפלקסולוגיה היא שכף הרגל הוא איבר סומטוטופי (Soma – גוף, Topos – מקום), כלומר: איבר שהגוף משתקף דרכו, בתוכו ועליו כמו במראה: דרך כפות הרגליים, בעזרת נקודות לחיצה, ניתן לטפל באיברים השונים שבגוף, במערכות הגוף או בגוף כולו.

מורז מבססת את מוצריה על צמחי מרפא ובהקשר של כפתן, קרם לטיפול בכפות הרגליים, על בסיס שורש צמח המרפא פוליגונום. ברמה האנרגטית באסכולות מזרחיות עבודה עם שורשים היא קלאסית לעבודה בחלק התחתון של הגוף.

המלצות לקראת הקיץ לטיפוח כפות הרגליים באדיבות שמחה דגן עזריאל:

– עיסוי עם קרם טיפולי לרגליים כל ערב המביא לאפקט מצטבר לשיפור הבריאות, לא רק של הרגליים אלא הגוף כולו.
– לריכוך העור ולטיפול מונע מומלץ להשרות את הרגליים במים חמימים כ-15 דקות עם שמנים ארומטיים, או מלחי אמבט ולאחר מכן לאוורר את כפות הרגליים.

לא באנר כדי להציג

– לטיפול בבעיית העור היבש, מומלץ להשרות את הרגליים בתערובת של מים וחומץ (רבע כמות חומץ) במשך כ-20 עד 30 דקות, לאחר מכן לייבש היטב ולמרוח קרם עם חומר אנטי פטרייתי פעיל, שיחטא את המקום.

– חשוב לטפח את כף הרגל באופן שוטף ולדאוג גם במקביל לטיפוח וטיפול הציפורניים על ידי גזיזה והיגיינה, מה שימנע ציפורן חודרנית ופטרת תחת הציפורן.

– רפלקסולוגיה עצמית: לאורך הקשת, מהבוהן עד העקב, לחיצות עדינות במריחת הקרם, כל המתח יורד, בכל הגוף. יש להתמקד בעור יבש וסדוק, יש שם פחות זרימה. שימוש נכון בקרם טיפולי לאורך זמן ישפר את חלוקה תקינה של התאים (ואף יחסוך בפדיקור!).

– מומלץ לעבור לנעליים נכונות שלא יוצרות מתח שרירים (נעליים לא נכונות לאורך שנים, יוצרות מתח ולחץ על אזורים שונים בכפות הרגליי שמפעילות על המערכת העצבית והיציבה. לכן נאמר "כשנעל מתאימה, הרגל נשכחת".

עוד למורז, "כפתן" קרם טיפולי ייחודי לטיפול טיפוח והגנה על עור כף הרגל המבוסס על צמח המרפא פוליגונום , הידוע בסגולותיו הרפואיות בכל הקשור לבעיות עור. צמח הפוליגונום מכיל מרכיבים אורגניים ויטמינים וחומצות טבעיות – השומרים, מאזנים ומרגיעים את רקמות העור. פעולותיו הרפואיות של ה"כפתן" מתמקדות במניעת סדקים, הזעה, יובש וצמיחת עור גס, ע"י ריכוך והגמשת עור כף הרגל, וכן במיגור פטרת כף הרגל, יבלות ואקזמות.

כפתן אושר ע"י האגודה הישראלית לסוכרת. כפתן (שפופרת) 59.90 ₪ – 100 מ"ל.

את מוצרי 'מורז צמחי מרפא' ניתן להשיג ברשתות הפארם, בתי מרקחת ובתי טבע פרטיים ברחבי הארץ כגון: סופר פארם, ניו פארם, עדן טבע מרקט, טבע קסטל ועוד.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *