ארבעת כללי הברזל לבחירת מחליק לשיער

מזג האוויר החורפי והגשום, כבר כאן וכל אימא פולנייה, משתמשת במשפט הבא: "אל תצאי עם שיער רטוב מהבית". לפניך כללים לבחירת מחליק שיער ושימוש נכון

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
צילום: בייביליסט

צילום: בייביליסט

יניב חזן, מנהל מותג "בייביליס", נותן את ארבעת כללי הברזל בבחירה ושימוש נכון ובטוח למכשיר להחלקת שיער.

1. לפני השימוש במחליק השיער יש לייבש היטב את השיער, כשהוא יבש ונקי הוא מוכן לפעולה.

לא באנר כדי להציג

2. תחילה יש לסרק את השיער כך שלא יהיו קשרים. בפעולת החלקה, יש להחליק את השיער כשהוא מחולק לקבוצות קטנות (עד 10 ס"מ כל אחת). לא לחזור על אותו אזור שיער יותר מפעמיים. פעולת ההחלקה צריכה להיות בתנועה קבועה מלמעלה למטה ולא לסירוגין – טעות נפוצה.

3. איכות מעל הכול – מדובר בשוק שופע במוצרים שחלקם מיובאים מסין, לכן הבחירה צריכה להיות נכונה. הקפידו לקנות מחליק עם מנגנון השומר על חום קבוע לאורך כל זמן השימוש. יש לבחור מחליק שיער מחברה מוכרת ולקרוא בעיון את ההוראות, לפני השימוש.

4. מחליק מחומר קרמי נחשב לטוב ביותר, ככל שמשטח ההחלקה איכותי, חלק, מוליך חום טוב יותר, בצפיפות חומר קרמי גבוהה יותר ובשילוב טמפרטורה גבוהה(ביחס לסוג השיער), כך ההחלקה תהיה מהירה יותר ותשמור על הברק הטבעי של השיער.

לדברי יניב חזן – מנהל מותג בייביליס: "מחליקי שיער שונים אחד מהשני ולכן יש להתאים את הקנייה לסוג השיער. לשיער עבה יתאים המחליק הרחב, לשיער קצר יש מחליקים קטנים המיועדים לכך ולמעשה לכל סוג שיער, יש את המחליק המתאים עבורו. יש לשים דגש רב, לבחירה במחליק איכותי וטוב".

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *