ירין שחף: כרטיס ביקור

בואו להכיר את המאפר הצעיר והשאפתן שהפך למותג קוסמטיקה. ירין שחף הוא מאפר בינלאומי וגם מחזיק באחד מבתי הספר לאיפור המבוקשים בארץ

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

מאז שהיה מאפר צעיר זוטר בתחילת דרכו, אי שם בסוף שנות ה- 80, הפך ירין שחף למאפר מספר אחד בישראל. את עיקר פרסומו הוא רכש לאחר שפתח בית ספר למקצועות האיפור בתל אביב בו מידי שנה לומדים מאות תלמידים, גם גברים וגם נשים. מסתבר, שבהרצאותיו הרבות שערך בנושאי האיפור הוא גילה כישרון להוראה ולהדרכת מאפרים מתחילים. בשנת 1986 פתח ירין שחף את הבית ספר הראשון שלו והציע לקהל הרחב קשת רחבה של קורסים מסקרנים ומעשירים: קורס איפור כלות, איפור ערב, איפור לטלוויזיה וקולנוע, סדנאות השתלמות למאפרים, איפור אומנותי וכן הלאה.

לא באנר כדי להציג

ירין שחף – האיש שמאחורי המותג
בהיותו נער צעיר שיצא לטייל ברחבי איטליה, גילה ירין שחף את אהבתו לאיפור. בנסיעה ברכבת מרומא למילאנו הוא פגש זוג מאפרים מקצועיים ששיתפו אותו בחוויותיהם המקצועיות – חווית שגרמו לו להתאהב ממבט ראשון באומנות האיפור המקצועי. מאותו היום חייו השתנו והוא החליט להירשם ללימודים גבוהים לאיפור מקצועי ב-Gorgio make-up school בפירנצה. לאחר שסיים אותם בהצלחה הוא חזר לעיר הולדתו תל אביב שם החל לעבוד כמאפר מקצועי ומאוחר יותר כמאפר הראשי של "רבלון ישראל". מאז הכל היסטוריה ושמו של ירין שחף לא זקוק להבהרות או פרסומים. ירין שחף הוא היום אחד המאפרים המוערכים והמובילים בישראל, שייסד גם את אחד מבתי הספר לאיפור המצליחים בארץ.

ירין שחף – מאפר בינלאומי
בין השנים 1986-1983 ירין שחף עבד כמאפר הראשי של חברת רבלון בישראל. בנוסף ובמקביל הוא איפר בתצוגות אופנה רבות ומגוונות, איפר לצילומי קטלוגים מקצועיים, איפר במגזינים ובתוכניות טלוויזיה, בקליפים בארץ ובחו"ל. לפני מספר שנים הוא הפך לחבר בצוות הבינלאומי של Beauty View – חברה העוסקת בתחזיות אופנה ואיפור. בנוסף הוא מרצה במגמת קולנוע באוניברסיטת תל אביב. הוא רשום בשלוש סוכנויות מאפרים באירופה ופעמיים בשנה נוסע למילאנו ולפריז כדי לאפר בתצוגות של שבוע אופנת העלית.

ירין שחף – לימודי איפור
בית ספר למקצועות האיפור של ירין שחף הוא אחד מבתי הספר המוכרים והמבוקשים בארץ. הוא מעסיק מדריכים ומרצים איכותיים ובנוסף לקורסים בסיסיים למאפרים מתחילים מעביר גם קורסים להכשרת המורים בתחום לימודי האיפור. בין הקורסים שמציע בית הספר של ירין שחף: לימודי איפור יופי מקצועי, מסלול טלוויזיה ובמה, מסלול טלוויזיה ואפקטים מיוחדים, מסלול ביוטי למתקדמים, סדנאות איפור אישיות, סדנאות איפור לנערות ואחרים. הבית ספר מעניק אפילו מלגות לימודים לסטודנטים המתנדבים בפרויקט "ירין שחף למען הקהילה". ישנן גם מלגות למקרים מיוחדים שלא קשורות להתנדבות.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *