מי הם הטרנדים של עולם עיצוב וצבע השיער בקיץ 2015?

מראה השיער המרושל, קווים ישרים, גוונים שחורים ואדומים, הם רק חלק מהטרנדים שצפויים לנו בתחום התסרוקות ועיצוב השיער בקיץ 2015

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
צילום לוריאל פריז חו"ל

צילום לוריאל פריז חו"ל

באדיבות: ארז אלון – מומחה שיער לוריאל פריז – הצבעים הכי לקיץ 2015:

גם בקיץ 2015, הגוונים משחקים אותה בגדול. השנה הם מקבלים טוויסט ונוכל לראות גוונים בהירים וקייצים יותר. לבלונד האפור הקר הנקי, יש מקום כמו תמיד בנבחרת, אבל אליו מצטרף הבלונד הרובי (ורדרד אדמדם), בלונד כרמל (בגוון נחושתי קליל) ובלונד כהה (ספק חום ספק בלונד). כולם יגיעו עם מרחק של כ 5 ס"מ מהשורש, למראה של "לא עשיתי שורשים".

ללוק של המראה הטבעי והמבולגן, נמצא שוב את ה"אומברה" – צביעה הדרגתית מהכהה הטבעי שלך ועד לבלונד בקצוות. מראה מלא עוצמה, מדליק, לא חדשני אבל מקבל מקום טוב באמצע באופנה הישראלית . הנקודות החדשות שלו הן שהקצוות יהיו בהירים יותר, נקודת ההתחלה תהיה גבוהה יותר (השנה ממרחק של 5 ס"מ, מהשורש ועד לעונה הקודמת זה היה מקו הלסת ומטה).

הצבע השחור חוזר השנה, מעצבי האופנה מהגדולים בעולם מחזירים אותו לאופנה. אז בקיץ 2015 אם חשבת ללכת על שחור סיני, עורב, פחם, או שחור סגול, את הולכת על אחד הלוקים הכי החזקים.

הצבע האדום הופך לאדום נועז יותר, רב ממדי. הג'ינג'י מקבל גם הוא נועזות בוהק והצבע החום דווקא הולך להיות נקי יותר והרבה פחות עוצמתי ומתקבל בגוון קר, אפרפר, נקי, בגוון של מוקה, עץ ושוקולד מריר .

אחד המראות השובבים והמעניינים ביותר שנראה הקיץ, הוא מראה טרנד ה- "חצי חצי". וכיאה לשם, המשמעות היא, שצד ימין בצבע אחד והצד השמאלי בצבע אחר לחלוטין. לא חייבת להיות שפה משותפת בין השניים. נראה אופציה של צד שחור וצד אפור, צד כחול וצד ורוד, צד חום דבש וצד בלונדיני, צד ירוק וצד טורקיז. היתרון הראשון הוא, שאת יכולה לחמצן רק צד אחד לקבלת גוון מגניב יותר כמו כתום, כחול או ורוד ואת הצד השני לצבוע בצבע רגיל כמו בלונד או ג'ינג'י או אדום כהה. היתרון השני הוא, שגם כשגדל שורש, הוא נראה סופר מגניב. חשוב ביותר לשמור על קו של תספורת מגניבה.

לא באנר כדי להציג

צילום לוריאל פריז חו"ל

צילום לוריאל פריז חו"ל

תסרוקות לקיץ 2015:

העיצוב כמו התספורת חייב להגיע יד ביד, למען ההדגשה המוחלטת של קו התספורת. המראה הוא "נערת הים", "שיער אחרי הים", "ככה קמתי בבוקר", "אתמול היה לי פן מהמם נשבעת", "רק הפכתי את הראש נערתי אותו דקה וזהו…" וכדומה.

המאמץ הוא בחוסר מאמץ. חומרים קלילים שיעניקו נפח קליל לשיער, מראה גלי ומבולגן, תחושת אווריריות היא הסידור הנכון. את יכול לעשות פן חלק או גלי ואז להרוס אותו עם מעט קרם לחות לתלתלים עדין ולא שומני. המכשיר המתלתל הוא מכשיר מצוין לקבל מראה לא מתאמץ. פשוט לעשות תלתלים ואז על ידי סרום לפתוח תוך כדי ניעור את הראש, עד לקבל מראה סקסי קליל ואוורירי.

תסרוקות טרנדיות לקיץ 2015

מרושל, מרושל, מרושל – קוקו מרושל, אסוף מרושל, אבועגלה מרושלת ופן מרושל. לא משנה מה תעשי העיקר מרושל .

אם את הולכת על צמה, מיד אחר כך בעזרת האצבעות פשוט תשחררי בעדינות שיערות מתוך הצמה למראה מרושל. אם את עושה אבועגלה או קוקו, אל תשתמשי בחומרי עזר וככה זה יצא פחות נקי ומסודר, קל, פשוט ונוח . העונה זאת עונה המנוחה והקלילות, מראה של אחרי הים גם ליום בעבודה.

הקווים בתספורות הולכים להיות קווים ישרים שגזורים בשיטת "חיתוך שפיצים", מה שמעניק מראה בקצוות של קבוצות קבוצות ולא קו אחיד ומלא כמו שטיח. הקווים יהיו קצרים יחסית ויקבלו מקום של כבוד בין השכמות ועד לקו האוזניים. החיתוכים נקיים ומאוזנים אבל מרובים בשפיצים מחודדים.

הקיץ עוד נמשיך לראות את הפוני, שגם הוא יגיע בקווים גסים ולא "פוני בובה" הקלאסיים שהתרגלנו לראות בעונה שעברה. הוא יהיה דק יותר, קל יותר, פחות מהודק, שפיצים בקצוות שלו מראה של גזירה כמעט ביתית.

את מוצרי השיער של לוריאל פריז ניתן להשיג: ברשתות הפארם, המזון והפרפומריות המובחרות

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *