טרנדים בשיער בסתיו-חורף 2013-2012

מה הם הטרנדים הבולטים בתחום השיער שיעשו לנו את החורף והסתיו הקרובים? בואו להכיר לפני כולן את הטרנדים החדשים והממשיכים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

הכתבה באדיבות ארז אלון יועץ לוריאל פריז

צילום יח"צ לוריאל פריז חו"ל

הלוק הבולט ביותר בתצוגות האופנה של המעצב JOHN GALLIANO הוא מראה השיער המדבדר ברוח. מדובר במראה העושה שימוש בהמון תכשירי שיער, כאשר המוביל מביניהם הוא ספריי השיער וחומרי עיצוב שונים כמו וקס לשיער.

המראה מזכיר קצת מראה של אישה אשר הוציאה את ראשה מהחלון בנסיעה של 240 קמ"ש או סתם עמדה מול מאוורר עם שלושים כוח סוס.

לא באנר כדי להציג

בחודשים הקרובים רוב הטרנדים בעולם השיער והאופנה יתחלקו לשתי קבוצות בולטות:

הראשונה – קבוצת השביל בשיער – בכדי לעצב לעצמך את התסרוקת את פשוט צריכה לבחור שביל בצד (ברוב המקרים) ולאסוף היטב את השיער לקוקו נמוך או לגולגול מתוחים ונקיים.

צילום יח"צ לוריאל פריז חו"ל,

השנייה – קבוצת הקוקו הנפוח עם ניחוח שלך פעם. כנראה שאדל ושנות ה-60 עדיין מצליחים להשפיע על מעצבי השיער והאופנה ולכן תסרוקות התקופה ממשיכות ללוות אותנו.  גם כאן הרעיון הוא פשוט מאוד. השיער שבקרבת הפנים נקי וללא הגבהה כלל ולכיוון אחרונה, באזור הקודקוד ו/או כל יתרת השיער במראה נפוח נפוח נפוח.

צילום יח"צ לוריאל פריז חו"ל,

ניתן לראות זאת התצוגות של: OSCAR DE LARENTA ו-CAROLINA HERRERA
ואת השבילים ההדוקים ניתן לראות: DIOR ו-LOEWE

טרנד נוסף שכבר נמצא גם הוא בעיצומו היא טרנד הפוני בובה העבה. כן, הפוני חזר ובגדול. נשות הוליווד אומנם משתמשות בתוספת פוני מלאכותיות ולא גוזרות אותו באמת, אבל רוב הנשים בארץ לא ירצו להשקיע כ-400 ש"ח בממוצע על תוספות שיער ופשוט יגזרו אותו. לכן חשוב מאוד לפנות רק למעצבי שיער שיודעים לגזור פוני כראוי, אחרת תמצאי את עצמך עם תאונת שיער מצערת שתהרוס לך את מצב הרוח בחודשים הקרובים. ניתן לראות את הפוני משחק אותה בגדול אצל VARSACE.

לסיום, אם אתם שואלים את דעתי בקרוב נגלה שגם הצמות חוזרות לאופנה. רק שבגלגול הזה הן תהיינה קצת יותר צמודות לראש. בסגנון ה"צמות הסיניות". וכנראה נקבל אותן נקיות ומרושלות גם יחד. תלוי בטעם האישי שלך.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *