שלבי טיפוח שכדאי לך לבצע בכל יום

למראה עור בריא, נקי וחלק, כדאי לאמץ שבע פעולות טיפוח אותן מומלץ לבצע בכל יום

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

facec7

אין דבר שיותר מעצבן וגורם לחוסר נוחות מאשר חצ'קון שצץ לו פתאום באמצע הפנים. כולנו היינו רוצות עור בריא, נקי, נטול פגמים וחלק. ההמלצות שבכתבה זו, יעזרו לך להשיג את המראה הבריא שחלמת עליו, זאת במידה ותתמידי בהן ותבצעי אותן בכל יום. בצעו את הפעולות בכל יום, שלב אחר שלב, על פי הסדר הבא:

1. פתחי את הנקבוביות – בכל ערב קחי מטלית רחצה וטבלי אותה מים חמים. לאחר מכן הצמידי אותה לפנים שלך. המים והחום יעזרו לפתוח את הנקבוביות ולנקות את הלכלוך שצברת במהלך היום לחלוטין. כמובן עליך להקפיד שהמים לא יהיו חמים מדי.

לא באנר כדי להציג

2. טיהור וניקוי – לפני שאת עוברת לשלב הבא, שטפי את הידיים שלך טוב טוב עם סבון ומים חמים. בנוסף מרחי קצת קרם לניקוי העור על הידיים ועסי איתו את הפנים למשך 30 שניות בתנועות מעגליות. לאחר מכן שטפי עם מים חמים. זכרי, מים קרים סוגרים את הנקבוביות ואילו מים חמים פותחים אותן וכך אפשר לנקות את הלכלוך. יבשי את הפנים עם מגבת נקייה בעדינות.

3. פילינג – ניתן להשתמש בפילינג מוכן ואפילו להכין פילינג בעצמך: ערבבי שתי כפות מים עם שתי כפות סוכר עד שהתערובת תהפוך למשחה דקה ואחידה. הרטיבי את הידיים ומרחי את המשחה שיצרת על הפנים. חלקי את הפנים לשלושה חלקים: צד שמאל, צד ימין ואזור המצח. בידיים רטובות עסי את המשחה בתנועות מעגליות על הפנים, למשך דקה על כל חלק של הפנים. לבסוף שטפי את הפנים עם מים חמים.

4. חומציות – קחי לימון וחתכי אותו לשניים. כעת תסחטי אותו, טבלי את האצבעות במיץ הלימון שסחטת ומרחי על הפנים שלך. השאירי את זה בערך 10 שניות, מיץ הלימון יכול לגרום לפנים שלך הרגשה של צריבה, אם זה מה שקורה את יכולה לשטוף אותו כבר אחרי 5 שניות, עם מים חמים כמובן. אל תייבשי עדיין את הפנים.

5. שלב שני בחומציות – קחי את חצי הלימון שסחטת קודם ומרחי חצי כפית של דבש על הצד החתוך של הלימון. מרחי את הדבש והלימון על פניך ועסי בתנועות מעגליות למשך 30 שניות, שטפי עם מים חמים ולאחר מכן נגבי ויבשי בעדינות עם מגבת את הפנים.

6. סגרי את הנקבוביות – התיזי על פניך מים קרים, נסי שלא לגעת בפנים יותר מדי. את יכולה אפילו לקחת קובית קרח ולשפשף איתה את הפנים והצוואר, הקור יסגור את כל הנקבוביות. מרחי מעט קרם לחות ומומלץ במידה ואת הולכת לישון ישר למשוך את השיער שלך למעלה לקוקו רפוי.

7. חזרה על השלבים – חזרי על השלבים הללו בכל יום אפילו פעמיים במהלך היום, תלוי במצב העור שלך. ההתמדה חשובה וכך תוכלי לראות תוצאות על עורך במהרה.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

תגובה אחת על “שלבי טיפוח שכדאי לך לבצע בכל יום”

  1. סיון הגיב:

    קרם לניקוי הפנים זה בעצם קרם פנים או פשוט סבון פנים?? לעשות את הפעולות שרשומות פה רק לקראת ערב? אפשר מגבת ולא מטלית?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *