טיפול ממוקד לעיניים עייפות בשיטת ד"ר דב קליין

דב קליין מציג טיפול עיניים מיוחד, הנפרש על פני שלושה שלבים מיוחדים, המטפל בקמטים, נפיחות וכהויות מתחת לעיניים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
קרדיט:יח"צ

קרדיט:יח"צ

אזור העיניים הוא האזור הראשון בו סימני הגיל מתחילים להראות את אותותיהם: הקמטוטים, הנפיחות, הכהויות מתחת לעיניים והדקיקות של שכבת השומן התת עורית.

לעור סביב העיניים מאפיינים פיזיולוגיים מיוחדים: חוסר בבלוטות חלב, דק מאוד (1 מ"מ), רגיש, בעל PH בסיסי, מכיל רשת צפופה של נימי דם, בעל יכולת ספיגה מהירה, היפודרמיס דק מאוד ומינימאלי, תנועתיות מוגברת ומצמוץ.

טיפול עיניים ממוקד עפ"י שיטת ד"ר דב קליין, הינו טיפול המשלב שימוש בחומצות גליקולית ולקטית, אנטיאוקסידנטים (קואנזיםQ10+ אידיבינון), ויטמינים, חומרי לחות והזנה ושילוב הניקוז הלימפתי. מטרת הטיפול לאזור עיניים ממוקד, היא חידוש וחיזוק מנגנוני ההגנה וכמובן עיכוב סימני ההזדקנות. בנוסף מומלץ כטיפול פראופרטורי לניתוח עפעפיים.

לא באנר כדי להציג

הטיפול נפרש על פני שלושה שלבים:

הראשון- ניקוי העור+ פילינג: השלב החשוב ביותר של הטיפול מאפשר חדירה טובה יותר של המרכיבים החיוניים לעור . בשלב זה נעשה שימוש במספר תכשירים: סבון גליקולי טיפולי המבוסס על חומצות , פילינג גרגירי הנועד להבהיר את העור ולסייע בהסרת התאים המתים ופילינג גליקולי המכיל ריכוז גבוה של חומצה גליקולית.

השני – שלב המיום: שלב המתחיל בהתזת מי פנים המכילים צמחים, וויטמינים (בעיקר קמומיל) להרגעת העור. לאחר מכן מחדירים את הביו ג'ל, ג'ל המכיל קפסולות ויטמינים, A, E, B5 על כל הפנים , כולל סביב אזור העיניים, בשילוב ג'ל הרגעה המכיל ריכוז גבוה של אלוורה וויטימינים.

על מנת להחדיר את הג'ל באופן יעיל, נעשה שימוש במכשיר האולטרה סאונד המיוחד, המסייע להחדירו בצורה יעילה.

השלישי – הזנה והרגעה: לאחר החדרת הג'ל, מורחים סרום היאלרוני על בסיס חומצה היאלורונית סביב אזור העיניים בשילוב קרם לחות אסטר C אלפא ליפואית. את הטיפול חותמת מסכה ייחודית, מסכה טיפולית מרגיעה, המכילה מרכיבים מבהירים על בסיס צמחי ביניהם חומצה לקטית, ליקוריץ ותמצית מלברי. המסכה מרגיעה אדמומיות ונפיחות בעור, מנקה, מטהרת ומבהירה.

עלות הטיפול: 450 ש"ח

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *