טיפוח שיער – הסודות החשובים

כיצד מטפלים בשיער יבש? כיצד כדאי לדאוג לו בחודשי החורף? איך חופפים כמו שצריך? טיפים חשובים נוספים בנושא טיפוח השיער

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

טיפוח בסיסי לשיער
השיער הוא סממן של נשיות וטיפוח. שיער רך, מבריק וריחני הוא משאת נפשה של כל אישה. שיער יפה הוא שיער בריא ולכן יש לשמור על בריאות השיער במהלך פעולות טיפוח ועיצוב יומיומיות. ניתן למצוא כיום בשוק מגוון רב של תכשירי טיפוח שיער. יש הטוענים כי התכשירים מזיקים לשיער, אך בפועל אין זה נכון. תכשירי טיפוח השיער החדישים בשוק מיוצרים תוך שימוש בחומרים אשר מספקים לשיער הגנה והזנה. צבעי השיער החדשים אינם פוגעים בשיער ואף מטפחים אותו ומעניקים לו מראה מלא בריא ומלא ברק. פעולות טיפוח שיער בסיסיות כוללות את חפיפת השיער פעמיים בשבוע תוך שימוש בשמפו ומרכך מתאימים לסוג השיער. פרט לכך מומלץ למרוח על השיער מסכת הזנה בתדירות של אחת לשבועיים.

לא באנר כדי להציג

איך לחפוף שיער
חפיפת שיער יסודית ותכופה היא פעולה הכרחית לצורכי טיפוח שיער. במהלך החפיפה נשטפים מהקרקפת ומהשיער מצבורי שומן ולכלוך. מומלץ לבצע במהלך החפיפה עיסוי יסודי של הקרקפת באמצעות כריות האצבעות לצורך המרצת זרימת הדם אל הקרקפת. התוצאה תהיה שיער מבריק, בריא ונקי. לקבלת שיער נקי עוד יותר מומלץ לחפוף את השיער פעמיים במהלך כל חפיפה. החפיפה הכפולה מבטיחה ניקיון יסודי לשיער ולקרקפת. להשלמת התהליך כדאי למרוח מרכך שיער בהתאם להוראות היצרן. את השמפו, מרכך השיער ומסכת ההזנה יש לשטוף מהשיער בצורה יסודית. שאריות של שמפו או מרכך שלא נשטפו כראוי יוצרים מראה שיער שומני ונטול ברק.

טיפוח השיער בחורף
בעונת הקיץ אנו נוהגים להגן על השיער מנזקי השמש ונזקי הים והברכה. גם בעונת החורף יש לבצע מספר פעולות טיפוח שיער בסיסיות. מזג האוויר החורפי מאופיין ברמת לחות נמוכה ולכן חשוב להשתמש במוצרי טיפוח שיער אשר מעניקים לשיער לחות, הזנה וויטמינים. ללא תוספת הלחות וההזנה יהפוך השיער בעונת החורף ליבש ומלא בחשמל סטטי. בעיות של חשמל סטטי בשיער בעונת החורף ניתן לפתור באמצעות תכשירי טיפוח שיער עשירים בלחות. פרט לכך יש להקפיד על ניקיון הקרקפת וחפיפה יסודית גם בימים קרים, מומלץ לא להירדם עם שיער רטוב ולהניח לשיער להתייבש בצורה חופשית וטבעית.

טיפוח שיער יבש
נשים רבות סובלות מתופעות של שיער יבש ונטול ברק. השיער היבש מופיע במצבים בהם השיער אינו מקבל לחות וחומרי הזנה ולאחר שימוש רב במכשירי עיצוב שיער בחום. בכדי לטפל בבעיה ולהחזיר לשיער את הברק והרכות הטבעיים שלו מומלץ להקפיד של שתייה מרובה, תזונה בריאה ושימוש בתכשירי טיפוח שיער עשירים בלחות. פרט לכך מומלץ להימנע ככל הניתן משימוש בתכשירי עיצוב שיער בחום כמו מחליקי שיער, מסלסלי שיער ומייבשי שיער.

למידע נוסף על החלקות שיער, טיפוח השיער וטרנדים חדשים – בפורטל לק ישראל!

 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *