סודות היופי הלימוניים נחשפים

ניקוי תכשיטים, הסרת כתמים מבדים, הבהרת כתמי פיגמנטציה והלבנת ציפורניים, הם רק חלק מהדברים שאתן יכולות לעשות עם לימונים, צהובים ונהדרים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

יש הרבה מאוד דרכים יעילות לשימוש בלימון כחלק משגרת הטיפוח שלך. לימון הוא פרי שיכול להבהיר, לחטא, להלבין, לרענן ולהאיר – רק חשוב לדעת כיצד לעשות זאת. בשביל זה אנחנו כאן.

לימון לצורך הבהרת השיער: מה שעבד מצוין כאשר הייתן נערות ומרחתן את השיער בלימון בחוף הים – עובד בכל גיל. בכדי לקבל גוונים זהובים וטבעיים עליך למרוח מיץ מלימון סחוט טרי החל משורשי השיער ולכל אורכו. לאחר מכן צאי אל השמש או פשוט השתמשי במייבש השיער הביתי לצורך קבלת גוונים נהדרים.

לימון כמסיר איפור: סחטי לימון טרי ותטבלי במיץ שלו צמר גפן. לאחר מכן עברי על עור הפנים שלך עם צמר הגפן הספוג בלימון בכדי לנקות היטב את עור הפנים.

לימון לצורך הלבנה: אם הציפורניים שלך נוטות להיות בעלות גוון צהבהב, סחטי לימון טרי לתוך קערה קטנה והשרי בה את קצות אצבעותייך למשך מספר דקות. הפעולה תסייע בהלבנת הציפורניים והעלמת הכתמים.

לא באנר כדי להציג

לימון במקום דאודורנט: הפרי הצהוב הוא דאודרנט טבעי נפלא. חומצת הלימון מסייעת בחיסול כל החיידקים ומונעת את היווצרותם של ריחות לא נעימים. ללא ספק זוהי דרך נהדרת להתרענן כאשר את מחוץ לבית ללא הדאודורנט שלך.

לימון לניקוי השיער: אם נוהגת להשתמש במוצרי טיפוח רבים וחזקים לשיער, טיפול במיץ לימון הוא בדיוק מה שאת צריכה בכדי לנקות את השיער מעת לעת באופן יסודי.

טיפול בכתמי פיגמנטציה: הלימון שיכול להבהיר דברים רבים יכול גם לסייע לך להבהיר כתמי פגמנטציה. ספגי צמר גפן במיץ לימון טרי בכל יום והניחי אותו על כתמי הפנים. הקפידי לעשות זאת בכל יום במשך מספר שבועות.

הלימון כמטפל בקשקשים: אומנם מיץ הלימון לא מונע את היווצרותם של הקשקשים אבל הוא נהדר בכדי לנקות אותם ולהסיר אותם. עסי את מיץ הלימון אל תוך הקרקפת היטב והשאירי אותו על השיער למשך 10 דקות לפחות.

נקי את תכשיטייך עם לימון: שימוש בלימון לצורך ניקוי תכשיטים היא דרך נהדרת לנקות חלודה, נחושת ופלדה. עליך לחתוך את הלימון לשניים, לטבול אותו במלח והשתמשי בו לצורך הניקוי.

פילינג לימוני לגוף: סחטי לימון וערבבי אותו עם מלח ושמן זית, בתמיסה שקבלת השתמשי לצורך ביצוע פילינג גוף מהיר, זול ומאוד יעיל.

הסרת כתמים עם לימון: מסתבר שניתן לנקות עם לימון ממש הכל, אפילו כתמי בד שונים. עליך ליצור עיסה של לימון ומלח בכדי לטפל בבדים קשים ועבור בדים עדינים השתמשי במיץ לימון ללא מלח.

 למתכון מסכת לימון ודבש נפלאה לפנים – לחצו כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *