כמה פעמים בשבוע באמת כדאי לך לחפוף?

כמה פעמים בשבוע כדאי לחפוף את השיער כדי לשמור על מראה בריא, נקי ולא שמנוני? התשובה בכתבה שלפניכן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

חפיפת שיער היא עניין שגרתי שמעטות יודעות כיצד לבצע אותו באופן מקצועי. אחת השאלות החוזרות על עצמן בתחום נוגעת לתדירות חפיפת השיער והשימוש בשמפו. החלטנו לעשות עבורכן סדר בבלגן ולענות פעם אחת ולתמיד על השאלה באופן מוחלט.

שישה טיפים לחפיפת שיער מוצלחת – לכתבה לחצי כאן

תדירות חפיפת השיער משתנה מאישה לאישה, מכיוון שלכל אישה סוג שיער אחר והשיער של כל אחת מאיתנו דורש טיפול שונה. לכן אין תשובה חד משמעית לשאלת כמות הפעמים שצריך לחפוף את השיער בשבוע, כל אחת צריכה להתאים את כמות החפיפות לסוג השיער שלה.

לא באנר כדי להציג

המטרה של כולנו היא אחת – לנקות את הקרקפת, להעניק לשיער מראה בריא ולא שומני. מומחי השיער ממליצים באופן כללי לכל אישה לחפוף לפחות שלוש פעמים בשבוע.

 איך תחפפי שיער כמו מקצוענית? לכתבה וטיפים לכל סוגי השיער לחצי כאן 

בכדי לגלות כמה פעמים בשבוע את צריכה לחפוף את השיער עליך לפני הכל לבצע ניסוי קטן בעצמך בבית:

נסי לחפוף את שערך על בסיס יומיומי במשך מספר ימים ולאחר מכן נסי לצמצם את כמות החפיפות ולראות כיצד השיער משתנה כאשר כמות החפיפות פוחתת וכיצד את מסתדרת עם השיער. בסופו של דבר מה שמשנה זה איך את מרגישה עם מראה השיער שלך. יש נשים שלא מצליחות לעברו יום אחד מבלי לחפוף את השיער מכיוון שללא חפיפה הוא לא מסתדר ולא נראה טוב. לעומתן ישנן נשים שממש לא חופפות בכל יום, דווקא מכיוון שלאחר יום-יומיים ללא חפיפה השיער שלהן נראה טוב יותר.

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא אופן חפיפת השיער, את יכולה לחפוף את השיער בכל יום או בכל שלושה ימים אבל השיער לא יראה טוב כל מקרה, פשוט מכיוון שאת לא יודעת כיצד לחפוף את השיער כראוי. כאשר חופפים את השיער חשוב לעשות זאת באופן יסודי ולהקפיד לנקות היטב את הקרקפת, את שורשי השיער ואת כל אורכו, אם לא תעשי זאת כראוי התוצאה לעולם לא תראה טוב.

מסכה מצוינת לניקוי השיער והקרקפת – למתכון לחצי כאן

חשוב לא פחות למצוא את השמפו המתאים, בכדי לוודא שבסוף התהליך הוא נותר רך, זוהר ובריא. כך לדוגמה אם לאחר חפיפה השיער שלך נוטה להיות יבש, כדאי לשקול לעבור לנוסחה אחרת. 

טיפים לטיפול בשיער יבש – לכתבה לחצי כאן

אז בשורה התחתונה אין תשובה נכונה – חפיפת שיער היא משהו שאת צריכה להתאים לעצמך לפי הצורך שלך ושל השיער שלך. אם את מרגישה שיש לך יותר ימי שיער רעים מטובים, זה ללא ספק יכול להיות סימן טוב לכך שאת צריכה לשנות את שגרת החפיפה שלך והתדירות.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *