זה יכול לקרות גם לך: טעויות איפור נפוצות

מהו הבורנזר האידאלי? מה יכול להחליף שימוש מוגזם בפודרה? איך לא תמרחי יותר מדי סומק? ועוד

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

badmakeup

אם את לא מאפרת מקצועית וטובה, סביר להניח שמבלי לשים לב את עושה הרבה מאוד טעויות איפור בכל פעם שאת מתאפרת מול המראה. הרבה פעמים תחושת הבטן שלנו אומרת לנו לפעול בדרך מסוימת בכדי להסתיר פגמים, פצעים או בכדי להבליט דברים, אבל המציאות מלמדת שלעתים אותם צעדים פוגעים במראה שלנו ונחשבים לטעות של ממש. בואי להכיר חמש טעויות נפוצות שסביר להניח שיצא לך ליישם לפחות בחלק מהן מבלי להתכוון.

לא באנר כדי להציג

1. נשים רבות נוטות לנסות להעלים פצעונים באמצעות מריחת שכבות אינסופיות של קונסילר ומוצרי איפור אחרים. הדבר גורם לאותם פצעונים להראות בולטים יותר ואף עלול לזהם אותם ולגרום להם להחמיר. אז אם התעוררת בבוקר וגילית חצ'קון מרושע במראה, המוצר שעליך להשתמש בו הוא דווקא פרמייר של צלליות, זאת כצעד ראשון. רק לאחר מכן מרחי שכבה עדינה של קונסילר, אשר יצמד לקרם הפרמייר ויותיר את הכיסוי יציב אמיד יותר.

מהי הדרך הנכונה לפוצץ חצ'קון? לכתבה לחצי כאן

2. יותר מדי סומק היא טעות מאוד נפוצה אצל נשים רבות, נדמה להן שהן גורמות ללחיים שלהן להראות ורודות, בריאות ומלאות חיים, כאשר בעצם הן גורמות להן להראות מוגזמות ואדומות כלחיים של ליצן. הבעיה לרוב נעוצה בכך שנשים טובלות את המברשת בסומק ומיד לאחר מכן מלטפות עמה את הלחיים. אם את רוצה לעשות את זה כמו שצריך, ולרכך את התוצאה, כדאי לך להניח קצת פודרה רופפת בעדינות על הלחיים, הדבר יבטיח שלא תמרחי את לחייך בצבע מוגזם והמראה יראה רך וטבעי יותר.

3. הברונזר הפך בשנים האחרונות לכוכב אמיתי ונשים רבות משתמשות בו בכדי ליצור מראה חמים, שזוף ובריא. יחד עם זאת, רבות מהן משתמשות בברונזר בעל גוון מט , חד ממדי ואחיד, אשר לא ממש מחמיא לעור הפנים ומבליט כי מדובר בצבע ולא בגוון טבעי ורענן. בכדי להשיג תוצאה אפקטיבית כדאי לך לבחור בברונזר בעל מספר גוונים המגיעים באריזה של גוון אחד, שימוש בגוון המשולב יעניק לעור שלך מראה טבעי וזוהר יותר.

4. פודרה היא מוצר איפור שנשים רבות נוטות להגזים אתו וכאשר הן עושות זאת העור שלהן מאבד את כל הברק והזוהר הטבעי שלו. אנשי מקצוע רבים נוטים כיום להשתמש פחות בפודרה ובכדי להעלים את האזורים השמנוניים בעור הם נעזרים, החזיקו חזק – בנייר סופג! נייר שנחשב לאידאלי הוא זה המשמש לישיבה על אסלות בשירותים ציבוריים. פשוט גזרו חתיכה קטנה והצמידו חזק אל העור.

5. בשנים האחרונות החלו אנשי מקצוע בפרט, ונשים בכלל, להשתמש במוצרי איפור על בסיס קרם. מסתבר שמוצרים אלו מסייעים לעור להראות טבעי יותר ומייבשים אותו פחות. לכן במקום להעמיס על הלחיים או העפעפיים שלל אבקות, אשר יגרמו לעור שלך להראות יבש, סדוק ועייף יותר – השתמשי במוצרים על בסיס קרם כאשר העור שלך מותש. כיום ניתן למצוא שני מוצרים אלו על בסיס קרם והתוצאה לא תאכזב אתכן.

חמש טעויות איפור נפוצות נוספות – לכתבה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *