'חלאבין' משיקה לחג בושם נשי ופרחוני

'חלאבין' משיקה לקראת השנה החדשה את love line white בושם נשי בניחוח פרחים לבנים. הוא נמכר ב-200 שקלים, ניתן להשיג אותו ברשת המשביר לצרכן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
צילום: אלון גנון

צילום: אלון גנון

חברת 'חלאבין' משיקה לחג בושם נשי – love line white. הבושם פותח בהשראת האישה העצמאית והמאופקת המודעת לנשיותה ועל אף כשהיא אינה מוחצנת היא כובשת בשל חדוות-חיים, קסם אישי ובטחון עצמי.

לא באנר כדי להציג

הניחוח של love line white מתאפיין בפרחוניות מעודנת בנגיעה של מסק לבן וצחור המעניק ארומה פרחונית, עוצמתית ורומנטית. הבושם מבטא אלגנטיות נשית יומיומית, המזכירה זרי פרחים נשיים קלאסיים וענוגים.

בסיס הבושם מעניק יציבות ארומתית בזכות תמצית סחלבים קטיפתית וחלקלקה. גוף הבושם מאופיין בניחוח אוריינטלי חמים ואת הכוח המשכר בתו התחתון מספק שושן צחור המחוזק בתמצית פטשולי ואמבר המעצימים את נוכחות התמציות הפרחוניות בבושם. התו העליון מאגד ארומה של תפרחת פרחים נעימה וענוגה המעוררת ערגה לתמונות של שדות פרחים מעוררי פליאה. אותה ארומה משתלבת בתמצית יסמין כובשת ונשית היוצרים יחדיו אווריריות מאוזנת.

על אריזת הבושם והבקבוק נוכחים איורי פרחים בצבעוניות נשית מהודרת במלוא תפרחתם כמו מבקשים לחזק ולהעצים את הארומה הפרחונית של הבושם עצמו.

מכיל 100 מ"ל.
מחיר: 200 ₪
להשיג: רשת המשביר לצרכן.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *