חומרים לבניית ציפורניים

חומרים לבניית ציפורניים וכמו כן כלים לטיפול בציפורניים הם חשובים ביותר, יש להקפיד על סטריליזציה לכלים ולשימוש בחומרים איכותיים שלא יסכנו את בריאותך. כמה נקודות למחשבה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

כאשר את מגיעה לטכנאית ציפורניים לצורך בניית ציפורניים, את בוודאי יודעת שהיא לא עומדת להשתמש בלבנים, מלט, סיד ופטישים. קיימים חומרים לבניית ציפורניים, שהם בעצם הבסיס להשגת הציפורניים היפות החדשות שלך.

תהליך בניית הציפורניים מאפשר לנשים שלא מצליחות להאריך ציפורניים לבד להגשים את חלומן ולזכות בציפורניים יפות, ארוכות ומטופחות. כאשר הקוסמטיקאית מתחילה בתהליך הבנייה היא בעצם משתמשת בחומרים לבניית ציפורניים מסוגים שונים: אקרילי, סיליקון, ג'ל ועוד. החומרים האלה בעצם יקנו לציפורניים שלך מראה חזק, עמיד וחלק.

לא באנר כדי להציג

מלבד לחומרים שציינו, משתמשת גם אשת המקצוע בעוד שלל חומרים לבניית ציפורניים, כגון: לק, קרם לחות, פצירה, משייף, מספריים, צמר גפן, פילינג, מגבות, קערה, מסירי לק מסוגים שונים, תחבושות, סבונים ועוד.

חשוב מאוד, יותר מכל, לעבור טיפולי ציפורניים רק אצל אשת מקצוע מוסמכת ובעלת ניסיון, שמקפידה על שימוש בחומרים איכותיים ובריאים לעור ולגוף וכמו כן עושה שימוש בכלים שעברו סטריליזציה מוקפדת. במידה ותעברו טיפולים במקום אשר לא מקפיד על הדברים שציינו, אתן מסתכנות בהדבקות במחלות, זיהומים, פטרת ציפורניים, אלרגיות ורגישויות שונות בעור ועוד.

חשוב מאוד שאשת המקצוע גם תדע להתאים את החומרים לבניית ציפורניים ואת והכלים בהם היא משתמשת בעת הבנייה – ללקוחה שיושבת מולה. לכל אחת עור שונה, חלק רגישות יותר וחלק פחות. לכל אחת ציפורניים אחרות, טעם וסגנון אחרים, צבע עור שונה וכו. לכן על אשת המקצוע להתאים את כל מכלול הדברים ספציפית ללקוחה.

חשוב לזכור, במחקרים שנערכו בעבר, בנושא חומרים לבניית ציפורניים, התברר כי נשים שונות פתחו אלרגיות שונות, בדרגה כזו או אחרת, לחומר שבאמצעותו נבנו הציפורניים. לדוגמה, החומר מטקרילט גרם לחלק מן הנשים לסבול מגירודים בידיים, יובש בעור, כאבים עזים, אדמומיות ואצל חלק מהן תופעות האלרגיה גם התפשטו לאזורים אחרים בגוף. המטקרילט הוא חומר לבניית ציפורניים המשמש גם רופאים בתחום רפואת השיניים והאורתופדיה. במקרים מסוימים גם שאיפה של החומר עלולה לגרום לתגובה אלרגית.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *