מי חוסכת לניתוח השתלת ישבן וחזה לבתה התינוקת?

דוגמנית בריטית צעירה החליטה לדאוג לעתידה של בתה בת הארבעה חודשים. כעת היא חוסכת לה בכל חודש כסף עבור ניתוחים פלסטיים שיסייעו לילדה להפוך לדוגמנית בעתיד

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

pig

הדוגמנית הבריטית והאם הטרייה, אמילי ברמלי, הצליחה לחולל סערה בעולם האסתטיקה והאמהות, כאשר ספרה שכבר החלה לחסוך עבור ניתוח הגדלת חזה לבתה, זאת למרות שהיא רק בת ארבעה חודשים.

לא באנר כדי להציג

כן, כן, מסתבר שבעוד רוב האמהות חוסכות כסף בכדי שיוכלו לממן לילדיהן דירה, לימודים או טיול, האם הצעירה הזו בטוחה שעם חזה קטן בתה לא תוכל להסתדר בחיים ולכן גודל החזה שלה חשוב מכל.

אמילי ספרה לעיתון "the sun" הבריטי, שהחלום שלה הוא שבתה מאדי תלך בעקבותיה ותהיה גם היא לדוגמנית ולכן חוסכת כסף שישמש את הקטנה לניתוח להגדלת חזה או השתלת ישבן. לדבריה היא עצמה עברה ניתוח להגדלת חזה בתחילת הקריירה שלה ולטענתה הדבר היה חיוני מאוד וסייע לה למצוא עבודה בתחום. בכדי לממן את הניתוחים שלה נאלצה ברמלי להלוות כ-32 אלף שקלים, שאת התשלומים עליהם היא עדיין משלמת. עד היום חסכה ברמלי עבור בתה כבר כ-5,700 שקלים.

בראיון מספרת ברמלי כי לצורך מימון קרן הניתוחים של בתה היא מוותרת על קניות של בגדים, מוצרי טיפוח ודברים לבית. לטענתה היא לחוצה בכסף בתקופה זו ומעדיפה להיות לחוצה עוד יותר אם הדבר יבטיח שבתה הקטנה תוכל לדגמן בעתיד. לדבריה היא רוצה את הטוב ביותר עבור בתה ודוגמנות היא מקצוע שיגרום, לעניות דעתה, לילדה לחוש מלאת ביטחון עצמי וגם תוכל באמצעות מקצוע זה להתפרנס היטב.

ומה האבא חושב? מסתבר שהוא מסכים עם הצעד.

חולמת על הגדלת חזה? לחצי כאן לפרטים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *