חדש: פודרות בעלות גווני גיר

שלושה גווני גיר חדשים, בעלי תת-גוון בז', מצטרפים לסדרת הפודרות של המאפר בועז שטיין

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
צילום: אלון גנון

צילום: אלון גנון

אמן האיפור בועז שטיין, בעל סדרת מוצרי איפור הנושאת את שמו, משיק שלושה גווני גיר חדשים בעלי תת-גוון בז' המצטרפים לסדרת הפודרות האבקתיות.

פודרה אבקתית תפקידה בראש ובראשונה לייצב ולקבע את בסיס האיפור (מייק אפ) לעור הפנים ולייצר מרקם מאט, בלתי-מבריק. מוצר זה מוצע עם תת-גוון ניוד דמוי מייק-אפ ברמת שקיפות גבוהה על מנת שיוכל ליצור הרמוניה עם גוון הבסיס מבלי לשנותו.

שטיין, בחר להשיק שלוש פודרות בגוון גיר בעלות בסיס פיגמנט ב'ז נטול גוון ורדרד על מנת ליצור התאמה מקסימאלית לעור הפנים של המתאפרות הישראליות. "רוב רובן של המתאפרות בארץ בעלות תת-גוון עור ב'ז עד צהבהב. מרבית מותגי האיפור מציעים פודרות בגוונים של ורוד המתאימות בעיקר למתאפרות האירופאיות מה שיוצר "התנגשות", עם גוון המייק-אפ וחוסר התאמה לגוון העור הישראלי".

לא באנר כדי להציג

הפודרה בעלת פיגמנט מינראלי טבעי, מכילה רכיבי לחות, גרוסה באופן דק במיוחד ועל-כן תיצור גימור משיי. בעזרת מברשת פודרה רחבה יש להניח על עור הפנים כמות קטנה ביותר ולהוסיף על פי הצורך.

שטיין מוסיף טיפ מקצועי: "זהירות עם כמות מוגזמת של פודרה בעיקר על עור פנים בו ניכרים סימני הגיל, המראה המתקבל חייב להיות טבעי בגימור מאט".

המוצר מוצע ב-3 גוונים ובשלוש תכולות שונות:

5גר'= 59 ₪
25גר'= 102 ₪
50 גר' = 163 ₪

להשיג אצל הקוסמטיקאיות ובמרכזים המקצועיים ברחבי הארץ.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *