מה הן חברות קוסמטיקה?

קוסמטיקה משמשת נשים, גברים וילדים כאחד ולכן והפכה לחלק בלתי נפרד מחיינו. מדובר בתעשיית ענק המספקת מוצרי איפור, טיפוח ובריאות מכל הסוגים והמינים המיועדת לכולם. בואו לקרוא על תפקידן של חברות הקוסמטיקה השונות

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

קוסמטיקה בימינו היא לא רק פינוק אלא דרך חיים. זו דרך בעזרתה ותוך ניצול מרבי של משאבי הטבע והטכנולוגיה המודרנית, אנו יכולים להיות מושלמים יותר, בטוחים בעצמנו וכמובן בריאים יותר. החל מקוסמטיקה דקורטיבית, בין קוסמטיקה רפואית, קוסמטיקה ביתית ועד לקוסמטיקה אלטרנטיבית – כל אלה מסייעים לנו להרגיש ולהיראות נפלא. חברות קוסמטיקה רבות מייצרות ומשווקות תכשירים שונים ומגוונים וכל אחד יכול לבחור לעצמו משהו שהוא צריך ומחפש. בין אם זה מסקרה לריסים המשמשת את הנשים להדגשת העיניים ובין אם זה שמפו על בסיס שמנים ארומותרפיים וצמחי מרפא לתינוקות – בקוסמטיקה משתמשים גם נשים, גם גברים וגם ילדים. תכשירים קוסמטיים נמכרים ברשתות פארם, בבתי מרקחת, בחניות מזון, אצל קוסמטיקאיות ואפילו ברשת האינטרנט, אשר הצטרפה בשנים האחרונות לרשימת המפיצים.

לא באנר כדי להציג

חברות קוסמטיקה מסחריות
חברות קוסמטיקה הפכו היום לשחקן מרכזי בחיי החברה המודרנית. בעולם ישנן לא מעט חברות כאלה המייצרות ומשווקות מוצרי קוסמטיקה רגילים על בסיס של חומרים טבעיים בשילוב עם חומרים כימיים. בין החברות האלה: לנקום, לוריאל, ניוואה, רבלון, קליניק, קרליין, דוקטור פישר, אהבה ואחרים וישנן גם חברות קטנות ופחות מוכרות. כולן משווקת בכל העולם ומייצרות ליין עצום של מוצרי קוסמטיקה לגברים ולנשים כאחד: דקורטיבית, קרמים, תכשירי ניקוי לפנים ולגוף ועוד שלל פינוקים כמו בשמים, נרות ריחניים וכן הלאה.

חברות קוסמטיקה טבעיות
בשנים האחרונות לזירת הקוסמטיקה העולמית הצטרפו לא מעט חברות קוסמטיקה טבעית. חלקן בעלות שם עולמי וחלקן קטנות ופרטיות (חברות ביתיות). הרי כשהמודעות לאיכות הסביבה ולשימוש במוצרים טבעיים ללא חומרים כימיים, גוברת מיום ליום, אנו מחפשים מוצרים "נקיים" וידידותיים לאדם. חברות קוסמטיקה טבעיות משתמשות בשלל המוצרים שקיבלנו מהטבע: שמנים, צמחי מרפא, מלחים, מינרלים, אפילו קוויאר ויהלומים. את התכשירים הטבעיים הללו ניתן להשיג ברשתות פארם, בבתי מרקחת, בחניות טבע או באתרי אינטרנט.

חברות קוסמטיקה מקצועיות
לצד חברות קוסמטיקה מסחריות וטבעיות ישנן חברות המייצרות ליין מוצרים המיועד לאנשי מקצוע בתחום היופי. הכוונה היא למאפרים מקצועיים הזקוקים לתכשירי קוסמטיקה מיוחדים לצורכי איפור בתיאטרון, בקולנוע, בענף הפרסום וכן הלאה. להבדיל מהמוצרים הרגילים, מוצרים מקצועיים הם ייעודיים יותר ולוקחים בחשבון כי המשתמשים בהם בקיאים היטב במלאכת האיפור והטיפוח. חלקן הגדול של חברות קוסמטיקה מקצועיות לא מוכרות לקהל קמעונאי וניתן למצוא אותן בחניות מיוחדות. עם זאת, ישנן חברות שכן מוכרות לציבור הרחב, כמו למשל חברת מק האמריקנית שלאחרונה פתחה מספר סניפים ברחבי הארץ.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *