התספורות הקצרות הכי לוהטות של הכוכבות

תשכחו משיער ארוך, הטרנד הכי חם בהוליווד הוא שיער קצר. לא מאמינות? בואו לראות את התמונות של הכוכבות

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

מישל וויליאמס מוכיחה כי תסרוקת קצרה יכולה להיות סקסית, נשית ושובבה ושלמרות מה שנהוג לחשוב – ניתן גם לשחק בה הרבה, להוסיף לה אקססוריז ולהראות אתה תמיד מצוין. ווילאימס מצליחה להראות מצוין גם כשהיא נתפסת בדרך לסופר וגם על השטיח האדום, והכל עם תספורת קצרה ובלונדינית, אותה היא לעתים מקשטת עם כל מיני סיכות, קשטות ותמיד נראית נפלא.

ממש כמו ווילאמס, כך גם כוכבת סרטי הארי פוטר הצעירה, אמה ווטסון, שומרת כבר תקופה ארוכה על תספורת קצרה. סטון מצליחה להראות אלגנטית על השטיח האדום ומצד שני צעירה בהתאם לגילה כאשר היא נתפסת במצלמות הפאפארצ'י. ווטסון לעתים הולכת עם שיער משוחרר וטבעי ולעתים מושחת אותו לאחור באמצעות ג'ל או מעטרת אותו בקשת שמוסיפה הרבה ייחוד וסטייל לשיערה הקצר.

אוון רייצ'ל ווד, ללא ספק אחת הכוכבות המעניינות על השטיח האדום, החליטה לאחר שנים עם שיער ארוך לקצוץ את שיערה. אתן חייבות להודות שזה עשה לה רק טוב ועם הבלונד הבוהק והאיפור הנשי שלה – התספורת הקצרה היא ללא ספק הדובדבן שבקצפת. ווד נוהגת לסרק את שיערה מאחורי האוזניים, דבר שלא ספק מקל עליה את ההתעסקות ועוזר לו להראות תמיד מסודר ומתוקתק.

לא באנר כדי להציג

לאחר שנים עם שיער ארוך, אדום או שחור, החליטה אשלי סימפסון שנמאס לה, קצרה אותו, צבעה לבלונד וכך הפכה ברגע אחד למישהי ששווה להסתכל עליה על השטיח האדום.

אז נכון שלאחרונה ניתן לראות אותה כבר בבלונד ארוך, אבל כתבה על תספורות קצרה ללא זו של ריהאנה – פשוט לא תהיה שלמה. במשך תקופה ארוכה היא הסתובבה עם שיער קצר, המסופר בשכבות בשביל הנפח ופשוט נראתה נפלא. היא הצליחה לבלוט על כל שטיח אדום והחליפה את צבע שערה במהירות מסחררת מאדום, בלונדיני, חום, ועוד.

עוד כוכבת שהחליטה להיפרד משיערה הארוך לטובת הקצר היא קייט בלנשט שניתן לראות אותה בימים אלו עם שיער קצר, בלונדיני ולא סימטרי, אתו היא משתעשעת – מסרקת לאחור, משאירה חופשי וטבעי, מעניקה לו לפעמים מראה של תסרוקות הסיקסטיז ובעיקר נראית אתו נפלא.

קירה נייטלי נפרדה גם היא משיערה הארוך לטובת קארה קצר ולא סימטרי. למען האמת אנחנו לא בטוחות שאנחנו משתגעות על המראה החדש אבל כשיש לך את הסטייל של נייטלי את יכולה לעשות הכל ואנחנו נסלח לך.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *