מה כדאי לשאול את הספר לפני שהוא חותך?

לפניך חמש שאלות שכדאי לך לשאול את הספר שלך בטרם הוא מתחיל לקצץ את שערך

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

ביקור במספרה לצורך תספורת חדשה הוא עסק לא פשוט ואפילו די מלחיץ. מהרגע שהספר יגזור ויקצץ את שערך יחלפו חודשים בטרם הוא יצמח מחדש ואת עלולה למצוא את עצמך עם תסרוקת לא מוצלחת ולא מחמיאה.

איך תעזרי לשיער שלך לצמוח מהר יותר? לכתבה לחצי כאן

איך תתאימי לעצמך צבע שיער? לכתבה לחצי כאן

לפניך חמש שאלות חשובות שכדאי שתשאלי את הספר שלך דקה לפני שהוא לוקח את המספריים ביד ומתחיל לחתוך:

1. איך השיער שלי ייפול? 

השיער של כל אחת מאתנו נופל באופן שונה וכל תספורת יכולה לגרום לו ליפול ולהסתדר אחרת. הכל שאלה של אורך השיער, לעתים יש לשני ס"מ יותר או פחות משמעות מאוד גדולה בכל הנוגע לתוצאה הסופית. חשוב להבין כיצד יראה השיער לאחר מקלחת בבית, כאשר את לא עושה פן ומפקידה אותו בידיו של איש מקצוע. לעתים אותם שני ס"מ יהוו את הגבול הדק שבין תסרוקת שנראית נהדר לבין תסרוקת שלא מסתדרת כמו שצריך ותייאש אותך עד שהוא קצת יצמח.

לא באנר כדי להציג

2. האם תצטרכי לעצב את התסרוקת בכל יום מחדש?

כפי שכבר ציינו, אין קשר בין התסרוקת עמה תצאי מהמספרה לבין איך שהשיער שלך יראה לאחר חפיפה. לכן חשוב להבין כמה עבודה תצטרכי להשקיע בו בכל יום. נשים רבות לא רוצות ולא יכולות להקדיש זמן רב לעיצוב השיער ולכן יעדיפו מינימום התעסקות עמו. לכן כאשר את בוחרת תספורת חדשה חשוב להבין מה היא תדרוש ממך מבחינת תחזוקה ועיצוב על בסיס יומיומי.

3. האם תוכלי לאסוף את השיער?

במיוחד בחודשי הקיץ, חשוב להבין האם תוכלי לאסוף אותו לקוקו מחמיא בימים חמים. לעתים התסרוקת תראה נהדר כאשר היא פזורה ומעוצבת, אבל היא פשוט תהיה קצרה מדי ולא תצליחי לאסוף אותה עד שהשיער לא יצמח קצת. לכן, אם חשוב לך להמשיך לאסוף אותו מעת לעת, חשוב ליידע את הספר ולהתייעץ עמו.

4. מתי תצטרכי להסתפר שוב?

יש תסרוקות שיכולות לאפשר לך לא לבקר במספרה במשך חודשים ארוכים, אבל יש תספורות שידרשו ממך להגיע לביקור נוסף ומקצה שיפורים ושיפוצים מדי חודש. לכן חשוב להבין במה את יכולה ורוצה לעמוד. ביקור חודשי במספרה מהווה הוצאה כספית לא קטנה וגם דורש זמן פנוי שלא לכולנו יש.

5. לחכות או לחתוך?

מהרגע שגזרת את שערך עלולה לעבור תקופה ארוכה בטרם יצמח שוב לאורכו הקודם, לכן כדאי לשאול את הספר אם לדעתו כדאי לבצע שינוי דרמטי או לגזור את הקצוות ולסדר. רצוי לחשוב אם בהמשך מצפה לך אירוע מיוחד או שינוי קיצוני במראה החיצוני שלאורכו של השיער שלך יש משקל בתוצאה הסופית. לעתים כדאי להמתין קצת עם תסרוקת חדשה ושינוי דרמטי מדי ולהמתין לתקופה אחרת בה השינוי יבוא לכן טוב יותר.

איך תאהבי את התספורת שלך? לכתבה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *