כיצד מתאימים לק לגוון העור?

הכל על בדיקת הוורידים המוזרה שתגלה לכן מהו גוון העור שלכן וגם על דרכים יעילות לבחור גוון לק שיחמיא לצבע עורכן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

nailpolish

כשם שכדאי להתאים את צבע השיער והשפתון לגוון העור שלך, כך גם מומלץ לדעת אילו גוונים של לק יתאימו לך. גוון הלק יכול להראות נפלא כאשר הוא מרוח על הציפורניים, אבל גם יכול לגרום לך להראות חיוורת יותר ולהבליט דברים אחרים שאת מעוניינת לטשטש בהופעתך.

לפניכן מספר עצות שיסייעו לכן לבחור בגווני הלק המתאימים לצבע עורכן:

הכלל שנתון לויכוח: בהיר עם בהיר וכהה עם כהה

אנשי מקצוע רבים מתחום הציפורניים ממליצים לנשים בהירות להיצמד לגווני לק בהירים ולנשים בעלות גוון עור כהה יותר להשתמש בגוונים כהים יותר. מדובר בעצה נכונה ויעילה, אבל קצת מתסכלת מכיוון שהיא מאוד מגבילה את המשתמשות ותגרום לאוסף הלקים שלכן להיות לא ממש מגוון. לכן, כדאי לנסות להיצמד לעצה זאת, אבל אם בכל זאת בא לכן קצת לגוון ולשנות את גוון הלק אל תמהרו לצאת עמו מהבית, בדקו ראשית איך הוא נראה עליכן, מכיוון שהתוצאה עלולה להיות לא ממש מחמיאה.

גוונים כהים לנשים בהירות

לא באנר כדי להציג

גוונים שחורים, כחולים וכהים במיוחד עלולים לגרום לבחורה בעלת עור בהיר להראות גותית מבלי שתרצה לאמץ לעצמה את המראה הקודר. הצבע הכהה מבליט את גוון העור הבהיר וגורם לך להראות בהירה יותר מכפי שאת באמת. לכן אם את בהירה ובחרת בגוון כהה, ראשית קצרי קצת את הציפורניים (הדבר יגרום לציפורניים להיות פחות בולטות ולהראות פחות מחודדות). בנוסף בחרי בגוונים כהים כשזיף ואדום, המחמיאים גם לבהירות.

לנשים כהות יש יותר אפשרויות

אם את בעלת גוון עור כהה הרבה מאוד גוונים בהירים יכולים להתאים לך ואפילו ליצור ניגוד מעניין בין הגוון הכהה של העור לגוון הבהיר שעל הציפורניים. גוון בהיר יכול להעניק לך מראה אקוזטי  וטרנדי וגוונים כהים יגרמו לך להראות זוהרים ואלגנטיים.

בדיקת הוורידים שתסייע לך לבחור

אם הוורידים הפנימיים בפרק כף ידך נראים כחולים, גוון עורך נחשב לבהיר וקר. אם הם נראים ירוקים הגוון שלך נכנס תחת קטגוריה של גוון כהה וחם יותר. אם יש לך גוון בהיר לצורך הדוגמה, אין זה אומר שלא תוכלי ליהנות מגוונים כהים,  זה פשוט אומר שאת צריכה לבדוק קצת יותר ולנסות בטרם תמצאי את הגוון שיחמיא לך. גם כאשר אתן מודדות שמלה בחנות, לפעמים היא מתאימה ולעתים לו, אין זה אומר שלא תקנו אותה זה פשוט אומר שאתן צריכות לנסות אותה במידה אחרת, צבע אחר או גזרה אחרת. לעתים גוון אפור מסוים ממש לא יחמיא לך, אבל אם תנסי גוונים אחרים של אותו הצבע תמצאי את השילוב המנצח.

גוונים מטאליים יגרמו לכן להראות כהות יותר

לקים בגוונים כסופים או מבריקים יגרמו לכפות הידיים שלכן להראות שזופות יותר, כך שזהו פתרון מצוין לנשים בהירות שמעוניינות לבחור בגווני לק כהים. נסי לקים נוצצים ומבריקים שיחמיאו לך.

לא כל גווני הניוד נראים בשטח אותו הדבר

גם לקים בגוון ניוד חשוב להתאים לגוון העור. גוונים מסוימים יגרמו לעור שלך להראות חיוור וחסר חיים וגוונים מסוימים יגרמו לו לכף היד שלך להראות אפילו קצת מלוכלכת. לכן כדאי לבחור בגוון ניוד שנראה כמה שיותר טבעי, רענן ונקי.

איך תתאימי לעצמך צבע שיער? למדריך לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *