עצות טיפוח נוראיות של מפורסמות

סנדרה בולוק, ליידי גאגא, טיילור סוויפט וכוכבות נוספות, ספרו בעבר, בראיונות שונים, על הרגלי טיפוח מוזרים ומאוד לא מומלצים. הנה לפניכן כמה מאותם הרגלים שממש לא כדאי לכן לאמץ

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

ליידי גאגא וטיילור סוויפט. צילום: pr photos.com

הנשים המפורסמות בעולם ידועות בזכות המראה הנפלא והמטופח שלהן. רובן מרבות להלל את הרגלי התזונה הבריאים שלהן ואת שיטות הטיפוח היעילות שלהן וטוענות שבזכותן הן נראות כל כך טוב (כל זאת מבלי להזכיר חלילה ניתוחים פלסטיים, טיפולי בוטוקס ועוד). אבל בעוד הן מרבות לדבר על שתיית מים מרובה, מריחת קרם הגנה בכל חשיפה לשמש ועוד, חלקן לעתים מועדות בלשונן וחושפת טיפ טיפוח מאוד לא בריא ומאוד לא מומלץ.

איך המפורסמות נראות כל כך צעירות בכל גיל? לכתבה לחצו כאן

ריכזנו עבורכן כמה משיטות הטיפוח של המפורסמות שממש לא כדאי לכן לאמץ:

גווינת' פאלטרו

הכוכבת שהפכה לסמל הבריאות בשנים האחרונות, ממש לגורו של נשים רבות, טוענת שאין כל רע בחשיפה לשמש. בראיון למגזין "קוסמופוליטן" היא אמרה שבני אדם הם בני אדם, שמש היא שמש ולכן הדבר הטבעי ביותר הוא לחשוף את העור לשמש. היא טענה שלא יכול להיות שדבר כל כך טבעי כמו חשיפת העור לשמש יכולה לגרום לנזק.

ג'יזל בודנשן

דוגמנית העל מצטרפת לפאלטרו בכל הנוגע לחשיפה לשמש, בשנת 2011 היא ספרה בראיון כי היא לא מורחת קרם הגנה, אם לצטט אותה במדויק היא אמרה "אני לא יכולה למרוח את הרעל הזה על העור שלי, אני לא מורחת עליו שום דבר סינטטי". בשלב מאוחר יותר היא התחרטה על דבריה ואף אמרה כי הדברים הוצאו מהקשרם.

לא באנר כדי להציג

טיילור סוויפט

הזמרת הצעירה אמרה בראיון כי היא השתמשה בטוש בלתי מחיק בכדי לצייר את קו האיילינר המפורסם שלה. לדבריה היא היא נתקעה בשירותים של מטוס ללא איפור ובגלל שתיק האיפור שלה לא היה עמה היא פשוט השתמשה בטוש בלתי מחיק רגיל. יאמר לזכותה שהיא קראה לנשים לא לחקות אותה ולא למרוח על עור הפנים חומר רעיל ומסוכן כפי שעשתה היא.

סנוקי

כוכבת הריאליטי המפורסמת ספרה כי היא עושה לעצמה פילינג באמצעות שימוש בחול חתולים, כן כן, זה שמשמש חתולים לעשיית הצרכים בבית. מדובר ללא ספק בטיפ מפוקפק למדי, מכיוון שחול החתולים עלול להיות חד ומזיק מאוד לעור הפנים, הוא אף עלול לשרוט אותן ולקרוע את נקבוביות העור.

סנדרה בולוק

הכוכבת ספרה שהיא מורחת משחה המיועדת לטיפול בטחורים מתחת לעיניים. לדבריה היא למדה את הטריק כאשר צלמה את הסרט "איזה מן שוטרת" ולפתע גלתה כי מדובר בטריק שבו משתמשות נשים מפורסמות בכדי להעלים נפיחות וסימנים שחורים באזור העיניים. חשוב לזכור ולדעת, שטיפול מסוג זה מעולם לא אושר ונבדק ולכן ממש לא מומלץ לשימוש באזור זה.

ליידי גאגא

הזמרת ספרה בראיון שהיא משתמשת בנייר דבק בכדי להסיר איפור מנצנץ מאזור העיניים והריסים. ללא ספק מדובר בשיטה לא מומלצת, מסוכנת וגם די כואבת.

לגלריית התמונות של ליידי גאגא – לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *