מהו ניתוח להצרת הנרתיק?

מהו ניתוח הצרת נרתיק? מי הן הנשים המהוות את קהל היעד שלו? כמה עולה הפרוצדורה? והאם התוצאות באמת מחזיקות מעמד?

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

בין שלל הניתוחים והטיפולים הקוסמטיים ניתן למצוא גם ניתוח להצרת הנרתיק. למרות שהנטייה הראשונה של אנשים השומעים על ניתוח זה היא להרים גבה בפליאה, מדובר בניתוח חשוב מאוד, אשר משנה את חיי המין של נשים רבות, לטובה.

בכדי שאישה תוכל ליהנות מיחסי מין, חשוב שתרגיש טוב עם עצמה ועם גופה. נשים רבות, מסיבות שונות, לא חשות כך, כאשר אחת הסיבות הבולטות אשר חוזרות על עצמן היא נרתיק מוגדל ורחב מדי, אשר מפריע להן ולבן הזוג ליהנות מקיום יחסי מין. חשוב לציין שלאחר הניתוח מי שייהנה יותר מהתוצאה הוא דווקא בן הזוג, מכיוון שלניתוח עצמו אין כל קשר או השפעה על האורגזמה הנשית.

חשוב לציין שאצל כ-70% מכלל הנשים אשר עברו את גיל 45, קיימת תופעה של צניחת נרתיק.

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא שתוצאות הניתוח עלולות לא להחזיק מעמד. במיוחד כאשר יש למטופלת נטייה להתרחבות והתרופפות של שרירי האגן.

לכתבות נוספות בנושא אסתטיקה וניתוחים פלסטיים – לחצי כאן

 הצרת נרתיק: מי הן הנשים המועמדות לניתוח זה?

נשים אשר מעוניינות לעבור ניתוח להצרת נרתיק לרוב משתייכות לאחת משתי הקבוצות הבאות:

לא באנר כדי להציג

1. נשים אשר עברו לידות וגינאליות, נשים אשר סובלות מצניחה של קירות הנרתיק וכאלה אשר סובלות מדליפת שתן. לרוב מדובר בנשים אשר חצו את גיל 40.

2. נשים צעירות, אשר לא מרוצות ממראה האסתטי של של הנרתיק שלהן. לדוגמה: מעוניינות לקצר את השפתיים או לתפור מחדש את קרום הבתולין.

כיצד מתחילים בתהליך?

לאחר פגישת התייעצות עם הרופא מומחה בתחום, הוא יקבע מועד לניתוח שלך. באותה הפגישה ינחה אותך הרופא לגבי אופן ההכנה לניתוח, ההתאוששות ממנו וכמובן יערוך לך בדיקות מקדימות (דם, שתן והריון) בכדי לוודא שאת כשירה לעבור את הניתוח.

ניתוח הצרת נרתיק: תופעות לוואי וסיכונים

כמו בכל פעולה כירורגית או ניתוח קוסמטי, כך גם בניתוח להרת הנרתיק את עלולה לסבול מתופעת לוואי ולסכן את גופך בסיבוכים. הסיבוך הנפוץ ביותר לאחר ניתוח זה, הוא זיהום אשר עלול להיווצר באזור הניתוח. מדובר בסיכון אשר קיים בכל ניתוח מכל סוג ולווא דווקא בסיכון הרלוונטי רק לניתוח מסוג זה. כמו כן קיימת סכנת פגיעה באיברים הקרובים לאזור הניתוח וכמו בכל ניתוח אשר כרוך בהרדמה קיימת סכנה גם בניתוח זה.

כיצד מתבצע ניתוח הצרת נרתיק?

במהלך ניתוח הצרת נרתיק, מתבצע קילוף מעטה הקיר האחורי של הנרתיק, חותך משולש ותופר מחדש תוך כדי שהוא מקרב את הקירות אל המשולש. במהלך הניתוח בעצם מוקטן פתח הנרתיק. אורכו של הניתוח כ-30 דקות.

מחיר ניתוח פלסטי באיזור הנרתיק יכול לנוע בין 10,000-30,000 שקלים. המחיר משתנה בהתאם לסוג המקרה.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *