הסרת שיער: ארבע שיטות נפוצות

שיעור יתר באזור הרגליים, הידיים, הבטן ועוד הוא פגם אסתטי אשר מפריע לנשים רבות. באמצעות שיטות שונות ניתן להתמודד כיום עם פגם זה בקלות, במהירות וליהנות מדילול השיער באזורים השונים למשך פרק זמן ממושך

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

שיער לא רצוי במקומות בולטים בגוף הוא פגם אסתטי אשר גורם לרבים לחוש מפח נפש אדיר וביטחון עצמי נמוך למזלם של אותם אנשים גברים ונשים כאחד, ניתן כיום להסיר שיער לא רצוי זה באמצעות מגוון שיטות וטכנולוגיות שונות המבטיחות אחוזי הצלחה גבוהים בדילול השיער ולאורך זמן רב.

במאמר זה נציג בפניכן סקירה של ארבע שיטות מובחרות ופופולאריות להסרת שיער כגון: הסרת שיער IPL, הסרת שיער SHR, הסרת שיער בלייזר ועוד.

לא באנר כדי להציג

לכל השיטות להסרת שיער (שעווה, לייזר, גילוח ועוד) – לחצי כאן

לפניכן מידע אודות ארבע שיטות טובות ופופולאריות להסרת שיער לא רצוי

בטרם  נתחיל לפרט את השיטות הקיימות, נקדים ונבהיר עניין חשוב מאד בנוגע להשגותיו של טיפול זה ולתוצאות המובטחות לכם בעקבותיו, הרבה פעמים בטח שמעתם מכונים ופרסומים שונים המבטיחים "הסרת שיער לצמיתות" אך בפועל זוהי איננה המציאות, הטיפול יכול לדלל בצורה משמעותית את השיער לאחר סיומו, אך עדיין לא הומצאה הטכנולוגיה או השיטה שתגרום לשיער להיעלם לצמיתות ולחלוטין מאזור הטיפול.

הסרת שיער באמצעות מכשיר לייזר– נתחיל כמובן בשיטה הפופולארית ביותר שקיימת כיום בתחום והיא לא אחרת מאשר הסרת שיער בלייזר,בעת הטיפול קרני הלייזר שפולט המכשיר ננעלים על מלנין השערה ויורדים דרכו עד אשר הם מגיעים לשורש ואז משמידים אותו בזכות החום שנוצר מהאנרגיה של הקרן. בשיטה זו קיימים מספר מכשירים שונים של לייזר אשר כל אחד מהם מיועד לטיפול בגוון עור וצבע שיער שונה. למידע רחב ומפורט יותר על הסרת שיער בלייזר כגון: סוגי המכשירים, הסיכונים ומי לא מתאים עבור טיפול זה לחצו כאן.

הסרת שיער באמצעות מכשיר IPL– גם שיטה זו נחשבת לפופולארית מאד בתחום ולמעשה היא שנייה ברשימה לאחר הסרת השיער בלייזר, מכשיר ה-IPL עושה שימוש בגלי אור אשר חודרים לזקיק השערה דרך המלנין ומחממים את השורש עד להשמדתו (בדומה למכשיר הלייזר) היתרון של השיטה הוא יכולת התכנות של עוצמת גל האור אשר תתאים עצמה למגוון רחב של מטופלים בעלי גוון עור וצבע שיער שונים אחד מהשני.

הסרת שיער באמצעות מכשיר SHR – מכשיר ה-SHR הוא כמעט זהה למכשיר ה-IPL כאשר גם הוא עושה שימוש בגלי אור בכדי לחדור למלנין השערה ולחסל את השורש באמצעות חום, אך במכשיר זה בניגוד ל-IPL או לכל שיטת הסרת שיער אחרת אותה אנו סוקרים כאן, סביר להניח כי לא תחושו כאבים, עקצוצים או תחושות צריבה במהלך הטיפול וזאת מכיוון כי מכשיר ה-SHR עובד על עוצמות מאד נמוכות המקנות למטופל הליך קל וללא כאבים. החיסרון של מכשיר זה הוא שבעקבות העוצמות הנמוכות ההשפעה על השיער תהיה פחותה ובכדי להגיע לתוצאות המצופות תאלצו לעבור סדרת טיפולים רחבה יותר מזו של מכשיר ה-IPL.

הסרת שיער באמצעות אפילציה – בשיטה זו הסרת השיער מתבצעת על ידי מחט החודרת אל תוך השורש של כל שיערה ושיערה באופן נפרד, בזמן בו המחט נמצאת בשורש היא משגרת אנרגיית חום אשר קוטלת את כלי הדם שמזינים את השורש ובכך גורמת לחיסולו, שיטה זו היא בעלת האפקט המוצלח ביותר להסרת שיער אך מכיוון והיא מתבצעת באופן פרטני על כל שיערה ושיערה היא אורכת זמן רב ולא עושים בה שימוש להסרת שיער מאזורים רחבים אלא ממקומות כגון השפם, הגבות, אזור הפאות או כטיפול משלים לאחר הסרת שיער מכל מכשיר אחר.

לכל השיטות להסרת שיער (שעווה, לייזר, גילוח ועוד) – לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *