הסרת שיער בשעווה – כדאי או לא כדאי?

חוששת מהסרת שיער בשעווה? לא בטוחה שזה הפתרון המושלם עבורך? רכזנו עבורך את כל הסיבות – בעד ונגד – בכדי שתוכלי לקבל החלטה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק


הסרת שיער באמצעות שעווה היא אחת הדרכים הותיקות להסרת שיער מחלקי הגוף השונים. היא נחשבת ליעילה וטובה אך גם כרוכה בחסרונות מסוימים.

רכזנו עבורך את כל אותם חסרונות ויתרונות, בכדי שתוכלי לשקול פעמיים בטרם תבחרי בשיטה זו.

סיבות נגד:

ללא ספק מדובר בתהליך כואב ולא נעים אשר נשים רבות ורגישות עלולות להישבר בו באמצע. ישנן נשים אשר סובלות מכאב רק בעת הסרת שיער מאזורים רגישים (כגון מפשעות ובית השחי) בעוד ישנן בנות אשר צורחות מכאבים לאורך כל התהליך וממש סובלות מכל רגע. אם את חושבת שאת יותר מדי רגישה – אולי כדאי תחשבי על פתרון אחר להסרת השיער.

בין טיפול לטיפול עליך להמתין עד לצמיחתו של השיער, במידה והוא לא יהיה מספיק ארוך – הפעולה לא תהיה אפקטיבית. לכן סביר להניח שתמצאי את עצמך בתקופות מסוימות נאלצת להסתובב עם שיער ארוך ולא נעים למראה ולמגע עד לטיפול הבא.

לא באנר כדי להציג

למרות שהסרת שיער בשעווה נחשבת לדרך יעילה להסרת שיער, קחי בחשבון שלאחר שבוע-שבועיים יכול מאוד להיות שבאזורים מסוימים השיער יצמח בעוד אזורים אחרים יהיו חלקים למשך שבועיים-שלושה נוספים.

במידה ולא תקפידו להסיר שיער נגד כיוון צמיחת השערה, עלול להיווצר מצב בו השיער יצמח מתחת לעור, תהליך שידרוש מכן טיפול מיוחד כגון פילינג בכדי להיפטר מהבעיה.

סיבות בעד:

לאחר הסרת שיער למשך תקופה ארוכה באמצעות שעווה, לפתע שמים לב כי השיער הולך ומתדלדל, לעיתים תשמחו לגלות שישנם אזורים מסוימים בגוף בהם השיער ממש הפסיק לצמוח.

מדובר בתהליך שניתן לעשות אותו בבית ללא סיוע אשת מקצוע (אך חשוב לעשות זאת כמו שצריך אחרת אתן עלולות להיתקל בבעיות שונות, כגון צמיחת שיערות מתחת לעור, שטפי דם או התמודדות עם אזורים בגוף אליהם קשה לכן להגיע).

לאחר הסרת שיער באמצעות שעווה, לרוב גופך יהיה ברובו חלק למשך מספר שבועות (בין 2 שבועות ל-6 שבועות, משתנה מאישה לאישה).

מדובר בתהליך זול, יחסית לשיטות האחרות הקיימות כיום. כל שאת צריכה זה רצועות ופחית שעווה, לרוב הקנייה הזאת יכולה להסתכם לך ב-30 שקלים בלבד, בניגוד לביצוע הטיפול אצל קוסמטיקאית או הסרת שיער בדרכים אחרות – היכולות לעלות לך מאות וגם אלפי שקלים.

הסרת שיער בשעווה משמשמת להסרת שיער ממש בכל חלקי הגוף: פנים, מפשעות, רגליים, ידיים, בית השחי, גבות ועוד.

הסרת שיער בלייזר: מחירים וטיפים לחיסכון – לכתבה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

תגובה אחת על “הסרת שיער בשעווה – כדאי או לא כדאי?”

  1. אביב_בת הגיב:

    אני כבר לא משתמשת בשעווה, למרות שהכתבה הזאת טובה מאוד… אני מעדיפה כבר הסרת שיער בצורה מקצועית. לא יודעת למה.. אבל אחרי שמשתמשים בשיטות אחרות, בהתחלה הלכתי למכון, אבל אחרי זה וויתרתי על זה כי זה יקר… אז התחלתי להשתמש במכשיר להסרת שיער שנקרא ME ואחרי 6 טיפולים בבית, אני כבר רואה שינוי בצמיחה – כמו קרחות קטנות… שעווה זה נראה דבר כמלכלך… ככה אני רואה את זה.. ואם יש משהו טוב יותר, אז אני חושבת שכדי להגיב על זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *