הסרת שיער בלייזר

למי מתאימה שיטת הטיפול של הסרת שיער בלייזר? מה אורכו של כל טיפול? כמה זה עולה? איך זה בדיוק עובד? ומידע חשוב נוסף בנושא

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

הסרת שיער בלייזר - כל השיטות כל המומחים בלק קוסמטיקס הסרת שיער בלייזר היא שיטה חדשה יחסית, נפוצה ומהפכנית, המאפשרת הסרת שיער לצמיתות מכל חלקי הגוף. אם נמאס לכן משעווה, גילוח, הסרת שיער במחטים ועוד, בוודאי תשמחו לשמוע שהסרת שיער בלייזר נחשבת לשיטת הסרת שיער יעילה, פשוטה, אמינה, נטולת כאבים ובטוחה.

הסרת שיער בלייזר – איך זה בדיוק עובד ולמי זה מתאים?

כאשר ניגשים לטיפול הסרת שיער בלייזר, אין צורך בהכנות מוקדמות מיוחדות. האזורים מהם תרצו להסיר שיער יגולחו טרם הטיפול, זאת בכדי לאפשר לקרן הלייזר להסיר את השיער כראוי ולמנוע מצב של פגיעה בעור האדם. בעת הסרת שיער בלייזר, מופעל מכשיר הלייזר בתדר מסוים המצליח להשמיד את השערות לחלוטין, מצב הגורם לכך שגם לא תצמחנה מחדש.

טיפול הסרת שיער בלייזר מתאים במיוחד לאנשים בעלי גוון עור כהה ובהיר, זאת מאחר ונמצא שאצל אנשים בעלי גוון עור בהיר במיוחד הטיפול לא אפקטיבי במיוחד, ככל הנראה בשל הדרך בה פועל הלייזר – עליו להתמקד בנקודה כהה מתחת לעור המטופל.

לפני תחילת הטיפול מורחים ג'ל מיוחד על האזור ממנו תרצו להסיר את השיער ולאחר מכן מעביר המטפל את הלייזר על האזור עצמו. הלייזר בעצם פוגע במלנין (פיגמנט כהה אותו ניתן למצוא בשכבות הנמוכות של עור האדם והוא הקובע את צבע העור וגם ניתן למצוא אותו בשערה עצמה).

כמה עולה הסרת שיער בלייזר?

המחיר אינו אחיד ומשתנה על פי מספר פרמטרים:

לא באנר כדי להציג

1. שטח אזור הסרת השיער הרצוי – ככל שהשטח גדול יותר ומדובר ביותר אזורים כך המחיר יהיה גדול יותר בהתאם.

2. כמות הטיפולים הדרושה לצורך הסרת השיער מהשטח הרצוי.

3. המכון בו תבחרו לעבור את הטיפול (לכל מכון מחירון שונה, מבצעים שונים וכו).

אצל מי כדאי לעבור טיפולי הסרת שיער בלייזר?

אך ורק אצל מטפלים מוסמכים – רופא/ה או אח/ות. במידה ומדובר במכשיר מסוג IPL ניתן לעבור את הטיפול גם אצל מטפלים אחרים, לא בהכרח כאלה בעלי הכשרה רפואית, מכיוון שזהו מכשיר קוסמטי.

מהו אורכו של כל טיפול?

אורכה של פגישת הטיפול משתנה בהתאם לסוג האזור ממנו מסירים את השיער – יכול לקחת חצי שעה וגם יכול לקחת שעה. סדרת מפגשים שלמה אורכת לרוב בין 6 ל-12 מפגשים, כאשר כל טיפול מבוצע במרווח של כשלושה חודשים מהטיפול האחרון. קיימים מקרים בהם ניתן להסתפק גם בפחות טיפולים, אך זה כבר תלוי בתוצאות המתקבלות במשך הזמן. ישנם אנשים שכבר לאחר 3-5 טיפולים רואים תוצאות מספקות.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *