איך מסירים שיער בבית מאזור הביקיני?

הקיץ הוא שעתו היפה של בגד הים, אבל איך תלבשי אותו אם לא תסירי שיער מאזור הביקיני? לפניך טיפים להסרת שיער מהאזור באמצעות שעווה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

הסרת שיער מאזור הביקיני היא עסק לא פשוט, שהרבה פעמים מסתיים עם הרבה בלגן וכאב.

רכזנו עבורכן טיפים להסרת שיער מאזור קו הביקיני, לבד, בבית עם שעווה. חשוב לציין שאם את לא בחורה גמישה במיוחד, ממש לא כדאי לך לנסות הסרת שיער ברזילאית לבדך.

1. הזמן הדרוש לתהליך: בסביבות שעה, אולי קצת פחות.

2. קני שעווה קשה להסרת שיער המיועדת לאזור הביקיני. שעווה קשה ניתן להסיר בקלות בעת המשיכה וגם אין צורך ברצועות בד מכיוון שהיא מספיק קשה.

3. בכדי להסיר שיער מאזור הביקיני עליך לתת לו קצת זמן בכדי שיצמח. עליך לתת לפחות לרבע מאורכן של השיערות לצמוח בטרם תוכלי להסיר אתן עם שעווה. אם השיער ארוך מדי השתמשי בקוצץ שיער – אך לא במספריים, מכיוון שאת עלולה לקצץ את השיער יותר מדי.

4. כעת עליך לנקות את האזור ואף למרוח קרם בכדי קצת להרגיע אותו. ניתן גם למרוח קצת שמן תינוקות שיכול לסייע לתהליך, אך לא יותר מדי.

5. השתמשי במקל המגיע עם השעווה בכדי למרוח את השעווה על עורך. מרחי שכבה שווה ואחידה כאשר כיוון המריחה הוא נגד כיוון צמיחת השיער. לאחר מכן מרחי שכבה נוספת עם כיוון צמיחת השיער.

6. מומלץ למרוח את שכבות השעווה קצת מעבר לסיום קו צמיחת השיער, עדיף יותר מאשר פחות, כך לא תפספסי אזורים. אזור השעווה אשר מעבר לקו צמיחת השיער, בעצם יהווה עבורך תחליף לרצועות בד.

לא באנר כדי להציג

7. המתיני עד שהשעווה תייבש ותתקשה לחלוטין, אם היא לא תהיה במצב זה סביר להניח שלא תצליחי להסיר את כל השיער שרצית.

8. כעת הגעת לשלב המריטה. עליך לתפוס בקצה השעווה בכדי להסיר את השיער. משכי את השעווה כנגד כיוון צמיחת השיער ביד אחת, וביד השנייה השתמשי בכדי למתוח את העור. חשוב לבצע את הפעולה במשיכה אחת מהירה, משיכה איטית תהיה כואבת יותר, פחות יסודית ועלולה גם להשאיר את העור באזור מגורה יותר.

9. זכרי – אל תמשכי את השעווה כלפי מעלה (לפעמים זה מה שההגיון אומר לנו וזו טעות) עליך למשוך את השיער כנגד כיוון צמיחת השיער.

10. לאחר מכן חזרי על שלבים 6-9 עד לקבלת תוצאה חלקה ויפה.

11. אם נותרו לך שיערות בודדות פה ושם, את יכולה למרוט אותן באמצעות פינצטה ולחסוך מעצמך התעסקות נוספות עם השעווה.

12. נקי את השעווה שנותרה על העור באמצעות מסיר שעווה.

13. מרחי ג'ל אלוורה על האזור או השתמשי בקרם מיוחד המיועד לשימוש לאחר הסרת שיער בשעווה.

כדאי לדעת

– בטרם תסירי שיער מאזור הביקיני תתאמני על אזור אחר בגוף, לדוגמה על הזרוע, בכדי שתראי שאת מספיק אמיצה, מספיק מהירה ומיומנת לבצע את הפעולה באזור הרגיש הזה.

– יש הממליצים למרוח משחה מאלחשת (כמו אמלה או משחה לשיניי תינוק לדוגמה) הדבר מאפשר להתרכז כמו שצריך בפעולת הסרת השיער ופחות בכאב הכרוך בה.

– מספר שבועות בטרם תצטרכי להסיר את השיערות כדאי לך לגלח את האזורים המדויקים מהם תרצי להסיר את השיער. הדבר יעזור לך לזהות בדיוק את קו הביקיני, כך לא תמרחי שעווה על אזורים מיותרים ותהיי יותר מפוקסת.

הסרת שיער בשעווה: כדאי או לא כדאי? לכתבה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

תגובה אחת על “איך מסירים שיער בבית מאזור הביקיני?”

  1. חגית הגיב:

    של איזו חברה אם ממליצים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *