המדריך המלא לקניית בושם

איך תקני בושם שבאמת יתאים לך? מהי הדרך הנכונה להתיז אותו? ומידע חשוב נוסף בנושא

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

מבצעי הבשמים בעיצומם וסביר להניח שחלק מכן החליטו לקחת חלק בחגיגה ולרענן את הניחוח שלהן עם בושם חדש. הבעיה היא שלא כל בושם מתאים לכל אחת, לא כל מה שמריח טוב בחנות מריח טוב גם בבית ובאופן כללי רכישת בושם היא צעד שמאוד קל ליפול בו. בואי לקרוא מספר כללים שיסייעו לך לקנות בושם שיתאים לך באמת ולא יישכב סתם על המדף.

איך תבדקי בשמים בחנות? שבעה כללים בסיסיים

1. הגיעי אל החנות נקיה ומקולחת, מבלי למרוח את עצמך בבית בקרמים או להתיז על עצמך בושם. את הבושם שברצונך לבדוק יש לנסות על גוף נקי מריחות אחרים.

2. גם אם הרחת בושם על חברה ואהבת אותו, אין זה אומר שהוא בהכרח יתאים גם לך. לכן נסי אותו בטרם תרכשי אותו ואל תשלמי עליו מבלי שניסית אותו קודם.

3. לאחר שהתזת על עצמך את הבושם, צאי לסיבוב של שתי דקות בחנות, הריח של הבושם ברגע ההתזה חזק מאוד ולעתים משתנה לאחר מספר דקות.

4. התאימי את הבושם לשעות השימוש ולעונות השנה – לשעות היום מתאים בושם בעל ריח נקי וקליל יותר ובשעות הערב את יכולה להשתמש בבושם דומיננטי יותר. בעונות החמות יתאים לרוב בושם בעל ניחוח נקי, קליל ופרחוני, בעוד בחורף תוכלי לבחור בבושם בעל ניחוח מתקתק וכבד יותר.

לא באנר כדי להציג

5. אם הרחת יותר משלושה בשמים ולא מצאת את הבושם שלך – כדאי לעשות הפסקה. חוש הריח שלך עלול כבר להיות מוצף בריחות אשר יפריעו לך לנסות בשמים אחרים. לכן כדאי לעצור, לחזור הביתה ולשוב לחנות ביום אחר או לנסות לנטרל את הריחות באמצעות הרחת פולי קפה או אכילת שוקולד מריר.

6. שימי לב לרמת הריכוז של הבושם, ככל שרמת ריכוז תמציות הפרחים גבוהה ה גבוהה יותר  – כך הוא יישאר על גופך למשך זמן רב יותר.

7. אם יש לך ספק – אל תקני את הבושם. פעמים רבות אנו רוכשות בושם ולא בטוחות שאנחנו באמת אוהבות אותו, אם זה המצב סביר להניח שמהר מאוד תפסיקי להשתמש בו וחבל.

מהי הדרך הנכונה להתזת בושם?

 – רצוי להתיז את הבושם על גוף נקי מריחות אחרים ואף כדאי לעשות זאת כאשר את עירומה, בטרם תתלבשי. נשים רבות נוהגות להתיז על עצמן את הבושם ממש בטרם הן יוצאות מהבית, אבל בכדי להבטיח ריח טוב באמת ופיזור אחיד של הבושם – רצוי לעשות זאת בטרם תתחילי בטקס הלבוש, האיפור וסידור השיער.

– דרך טובה להגברת עמידותו של הבושם, היא באמצעות שימוש בקרם גוף תואם. כיום ניתן לרכוש את רוב הבשמים  גם עם קרם גוף מאותה הסדרה.

– אל תשתוללי עם הבושם, גם אם נדמה לך כעבור שעה-שעתיים כי הריח נעלם, אין זה בהכרח כך, יכול מאוד להיות שפשוט את הפסקת להריח אותו אך הריח עדיין שם. אם תתיזי על עצמך כמות נוספת היא עלולה להיות כבר מוגזמת.

– לקוקו שאנל היה טיפ נהדר למקומות בישום אידאליים – התיזי את הבושם במקומות בהם היית רוצה לקבל נשיקה – מאחורי האוזן, בצוואר ואפילו באזור החזה, הטבור והירכיים.

– בחודשי הקיץ כדאי להיזהר עם התזת הבושם, אם תתיזי אותו באזור אשר חשוף לאור השמש, עלולים להיווצר כתמים על עורך. במידה ומדובר בבושם נטול אלכוהול – אין בעיה להתיז גם באזורים החשופים.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *