הטרנד החם של קיץ 2015: ציפורני מסגרת

הטרנד הרותח ביותר בגזרת הנייל-ארט, בקיץ הקרוב, הוא הבורדר נייל – "ציפורני מסגרת". בואו להציץ בתמונות וללמוד כמה דברים על המראה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
יחסי ציבור ORLY

יחסי ציבור ORLY

"ציפורני המסגרת" הולכים ומסתמנים כטרנד החם ביותר לקראת הקיץ הקרוב. CND ו-ORLY – שתי יצרניות לק אמריקאיות מרכזיות בענף הציפורניים העמידו את הציפורן התחומה, במרכז מראה הקיץ הרשמי שלהן. "בבחירת הטרנד הממוסגר, מרוויחה הציפורן פעמיים. למעט המימד האופנתי הברור, ניתן באמצעות תיחום קווי מתאר הציפורן ליצור גם "תיקון" אופטי למבנה הציפורן. כך למשל בעלות ציפורניים רחבות מדיי, או/ו צרות מדי יוכלו לקבל בעזרת תיחום נכון של הציפורניים אשליה אופטית למבנה הקיים. ציפורן רחבה במיוחד תוכל לקבל מראה צר ומאורך בעזרת איור קווי מתאר אורכיים על שטח פני הציפורן, לעומתה, ציפורן צרה במיוחד נוכל להרחיב אופטית ע"י איור קווי מתאר מלבניים ורחבים יותר", מסבירה אמי טאווס – המנהלת המקצועית בחברת CND ישראל.

יחסי ציבור cnd

יחסי ציבור cnd

"את עיצוב קווי המתאר ניתן לממש במספר אופנים", מוסיפה קטיה שו המדריכה הראשית במותג הלק.ORLY "השימוש הקלאסי במיסגור קווי הגבול הטבעיים של הציפורן בקו אחיד ורציף. לצד שימוש משני, המאייר את חלקיה השונים של הציפורן כדוגמת אזור הקשת הפנימית או לחלופין זו החיצונית, או יצירת גבולות קריאטיבים יותר, למשל תחימה של שטח הציפורן ברצף נקודות שרק בתום תהליך העבודה מתקבלת מסגרת ברורה". וכך בדיוק עשה מותג הטיפוח אסתי לאודר שבחר לפרוץ את המסגרת ולתחום את גבולות הציפורן רק בצידיה באיורי נוצות ברבור. שאנל מצידו העניק פרשנות מעט "משומשת" יותר, כאשר שידרג את מראה הפרנץ' ריוורס והציג קו תיחום ברור ומובהק יותר. אל החגיגה הממוסגרת הצטרפה גם יצרנית התמרוקים המקומית CHIC אשר היטבה לנסח את הטרנד והוכיחה כי הפרנץ' הקלאסי הוא כבר מזמן פאסה – והקיץ הגיע זמנן של הציפורניים הממוסגרות, המציעות שילובי צבע בין מסגרות ססגוניות לרקעי לק שונים ומנוגדים כמו קוראות לכן ליישר קו – ולהכנס למסגרת.

יחסי ציבור אסתי לאודר

יחסי ציבור אסתי לאודר

יחסי ציבור chic

יחסי ציבור chic

יחסי ציבור שאנל

יחסי ציבור שאנל

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *