החלקת שיער: איך עושים את זה לבד בבית?

לפנייך שישה טיפים קלים ויעילים, שיסייעו לך להחליק את השיער בצורה מקצועית לבד בבית

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

נשים רבות חולמות עוד מילדותן על שיער חלק וארוך. גם נשים אשר נולדו חלקות שיער לא תמיד מרוצות, מכיוון שלדעתן הוא לא מספיק חלק. רכזנו עבורכן מספר טיפים, שמטרתם לסייע לכן להשיג את השיער החלק עליו חלמתן. מדובר בהמלצות פשוטות ליישום, שכל אחת ואחת מכן יכולה לבצע לבד בבית.

מילה קוניס. צילום: pr photos.com

1. ראשית חפפי את השיער, אם תנסי ליישם את ההמלצות על שיער יבש תשיגי תוצאה לא מוצלחת. לכן חפפי אותו היטב עם שמפו ומרכך והברישי אותו לסיום.

לא באנר כדי להציג

2. לאחר שיצאת מהמקלחת, ספגי את המים מהשיער באמצעות מגבת. ייבוש קל באמצעות מגבת גם חוסך בזמן ייבוש באמצעות מייבש שיער. ייבשי את השיער בעדינות, מכיוון שניגוב גס עלול לגרום לקשרים ולמראה גלי, ממנו את רוצה להימנע.

3. אם השיער הטבעי שלך הוא גלי או מקורזל, התיזי על שיערך קרם לשיער או כל מוצר אחר לשיער, שמטרתו להחליק את השיער (לדוגמה – פנטן פרו וי לשיער חלק ומגע משי).

4. כעת הגענו לשלב הפן. לצורך ייבוש השיער השתמשי דווקא במברשת ישרה ומרובעת ולא במברשת מעוגלת. זכרי, מטרת הייבוש היא לא לעגל את השיער או להוסיף לו נפח, מטרתך היא לייבש אותו כך יקבל מראה חלק (מקלות) ישר כלפי מטה. ממש כמו וילון תלוי אשר מושך כלפי מטה.

5. כעת הגענו לשלב הגיהוץ. השתמשי במגהץ לשיער (מחליק שיער). במקום להשתמש במחליק השיער ישר על כל אורכו, החליקי בכל פעם קבוצה אחרת בזהירות. הקפידי להשאיר את השיער קרוב לצוואר ואל תרחיקי אותו מראשך בעת ההחלקה.

6. לסיום מרחי על השיער סרום, שמטרתו להוסיף לשיער ברק, לשמור על צורתו ולמנוע קבלת מראה שמנוני.

מהי החלקה יפנית? לכתבה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *