כיצד תמנעי את הזדקנות כפות הידיים?

גם אם יש לך עור פנים חלק ורענן, כפות הידיים שלך עלולות להסגיר את גילך האמיתי. בואי להכיר מספר שיטות שיסייעו לך להעניק גם לכפות הידיים מראה צעיר

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

חלק גדול ממוצרי הקוסמטיקה והטיפוח הנמצאים בשוק מיועדים לשמירה על עור פנים חלק, רענן וצעיר. גם הטיפולים האסתטיים, הכוללים מתיחות פנים, הזרקת חומרי מילוי ועוד – מיועדים גם הם לשמירה על עור פנים צעיר. למרבה הצער, את יכולה להראות חלקה, מתוחה ויפה בפנים, אבל כפות ידיים יבשות, מקומטות וסדוקות עלולות להסגיר את גילך האמיתי. נשים רבות לא מקדישות לטיפוח כפות הידיים זמן רב, אבל המציאות היא שאנו חייבות להקדיש בטיפוח כפות הידיים שלנו לא פחות זמן, מאמצים ומשאבים.

כוכבות כמו שרה ג'סיקה פרקר, מדונה, ג'ין פונדה ואפילו אנג'לינה ג'ולי, מצליחות לשמור על עור פנים חלק וצעיר אך אם תתבוננו היטב בתמונות של כפות הידיים שלהן לרוב תגלו כי הן מסגירות את גילן האמיתי.

לפניך מספר טיפים לשמירה על כפות ידיים צעירות ויפות:

איך מסירים כתמים מהציפורניים? לכתבה לחצי כאן
כל מה שחשוב לדעת על טיפוח כפות הידיים – לכתבה לחצי כאן 

מורחת קרם הגנה על הפנים? אל תשכחי את כפות הידיים

ממש כשם שאת לא יוצאת מהבית מבלי למרוח קרם הגנה על עור הפנים, כך גם עליך להגן על עור כפות הידיים. אפילו דקות בודדות ביום של חשיפה לשמש, עלולות להותיר את חותמן על כפות הידיים שלך.

לא באנר כדי להציג

על סרום לכפות הידיים כבר שמעת?

גב כפות הידיים הוא הראשון להיפגע מחשיפה לשמש, למוצרי ניקיון ביתיים ולדברים אחרים העלולים לגרום להן נזק, הדבר יכול להוביל לפגיעה בקולגן והאלסטין בכפות הידיים והן עלולות גם לפתח כתמים כהים וקמטים בולטים. מומחי הקוסמטיקה ממליצים על שימוש בסרום מיוחד, המכיל נוגדי חמצון והגנה מקרני ה-UV. לכן בפעם הבאה שאת רוכשת סרום לפנים בררי גם על סרום לכפות הידיים.

גם כפות הידיים שלך זקוקות ללחות

כשם שאת מורחת קרם גוף וקרם פנים, בכדי להחזיר לעורך את הלחות שאבדה לו, כך גם חשוב למרוח את כפות הידיים בקרם לחות מזין, אשר ישמור עליהן חלקות, לחות וללא סימני סדקים ויובש.

לייזר כטיפול חירום

נכון, טיפולי לייזר וניתוחים אסתטיים אחרים נחשבים לצעד דרסטי בכל הקשור לטיפוח כפות הידיים. למרבה הצער לנשים רבות פשוט אין ברירה ואלו הצעדים האחרונים שנותרו להן בכדי להשיב לכפות הידיים שלהן את החיוניות והיופי שבהן. בין הטיפולים הנפוצים המיועדים לכפות הידיים ניתן למצוא טיפולי לייזר המיועדים לנשים הנוטות להזיע בכפות הידיים. לכן אם את מרגישה שכלום לא עוזר – שוחחי על כך עם מומחה בתחום.

זריקות מילוי – גם לכפות הידיים

מסתבר שטיפולי בוטוקס והזרקת חומרי מילוי אחרים מיועדים גם לכפות הידיים ומקנים להן מראה רענן וחיוני לאחר מספר טיפולים. את החומרים מזריקים לאזור גב כף היד, כך בעצם משיבים לאזור את הנפח ומטשטשים את מראה הורידים הבולטים ומעניקים לכף היד מראה צעיר ובריא. טיפול נוסף הנחשב לנפוץ בכפות הידיים הוא טיפול בכתמי פיגמנטציה, אותה מבצעים באמצעות שימוש במכשיר IPL אשר מבהיר את הכתמים ומעניק לעור כפות הידיים מראה אחיד וחלק יותר.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *