הארכת ריסים: מידע חשוב למתעניינות

הארכת ריסים היא טיפול אסתטי הנחשב לקל יחסית, אבל דורש תחזוקה לעתים קרובות וגם עלול להיות מאוד מאוד ממכר…

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

eyelash

זה ידוע שריסים ארוכים, מעוגלים וכהים הם נשק אמיתי לאישה, הם הופכים את עינייה למיסתוריות, מרשימות ופקוחות  ויש להם אפקט מצוין. בשנים האחרונות, מעבר לשימוש בריסים מלאכותיים או מסקרות מאריכות ומעבות, הצטרף אל עולם הטיפולים האסתטיים טיפול חדש ושמו "הארכת ריסים". מדובר בטיפול המזכיר מאוד את טיפול הלחמת השיער, רק שמקרה זה מדביקים את השיער לקו הריסים.

כמו בטיפולים אסתטיים אחרים גם במקרה זה המטרה שלכן צריכה להיות השגת מראה כמה שיותר טבעי וכמה שיותר מרשים, את הרי לא רוצה שכולם ידעו שעברת הלחמת ריסים, את כן רוצה אבל שיחשבו שיש לך ריסים מדהימים.

הארכת ריסים היא טיפול יחסית פשוט שלא טומן בחובו יותר מדי סכנות, זאת בניגוד לטיפולים אחרים בתחום היופי, אבל גם כאן חשוב להקפיד על כמה כללי זהירות ולקחת בחשבון כמה סיכונים:

– התחושה בעת הטיפול ואחריו עלולה להיות מטרידה, הדבר תלוי במידה רבה גם באיכות הריסים שבחרת ובאיכות העבודה של איש המקצוע שטיפל בך.

– מראה מוגזם מדי עלול להיות בולט מיד לסביבה, יחד עם זאת את עלולה לחוש בשינוי הרבה יותר משמעותי מאיך שהדברים יראו באמת לסביבה.

– מומלץ לעבור את הטיפול אך ורק במכון בו עובדים אנשי המקצוע המוסמכים לבצע את הטיפול. עיניים הן אזור רגיש ויש להתייחס אליהן בהתאם, על אחת כמה וכמה כאשר האדם המטפל בך משתמש בדבק באזור העיניים ועוד מדביק אליהן שערות.

לא באנר כדי להציג

– זה ממכר – לאחר שתעברי טיפול להארכת ריסים יהיה לך קשה מאוד להפסיק, ממש כמו בוטוקס וטיפולים קוסמטיים אחרים גם טיפול זה נחשב לממכר במיוחד.

–  לאחר שתתמכרי ולא תרצי להפסיק עליך לקחת בחשבון שתצטרכי לתחזק את המראה (יש לחדש את הדבקת הריסים בכל שבועיים-חודש). נשים רבות מספרות שהריסים נושרים מעצמם לאחר כ-14 יום.

– שימי לב שמי שמסיר לך את הריסים יודע את העבודה, מכיוון שבעת תלישת הריסים המודבקים הוא עלול לתלוש גם את הריסים האמיתיים שלך…

ריסים מלאכותיים: כל מה שרצית לדעת – לחצי כאן

על מה חשוב להקפיד לאחר הטיפול?

– אין להתקלח כ-12 שעות לאחר סיום הטיפול, יש המציעים אפילו יממה. אסור להרטיב את העיניים עד להתייבשות מוחלטת של הדבק.

– מומלץ שלא להשתמש במסקרה בכלל ובמידה ואת כן בוחרת לעשות בה שימוש בחרי במוצרים על בסיס מים ונטולי שמן.

– שימי לב שאת לא משפשפת את העיניים או מגדרת אותן בחוזקה, תנועה לא נכונה עלולה לתלוש לך את הריסים.

– מקלחת או שטיפת פנים במים חמים עלולה לגרום להמסת הדבק ונשירת הריסים.

– כאשר את מנקה את הפנים השתמשי בחומרים שאינם שומניים.

איך תמרחי מסקרה כמו מקצוענית? לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *