האם שיער אדום יתאים לך?

מסתבר שהגוון האדום מתאים כמעט לכל אישה, הטריק הוא פשוט לדעת למצוא את הגוון הנכון שיתאים לגוון העור ולצבע העיניים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

השיער האדום והג'ינג'י הפך לאחד הצבעים הלוהטים של השנה האחרונה, זאת לאחר שכוכבות כמו אמה סטון, איימי אדמס, וג'סיקה צ'סטיין הפכו אותו לכוכב של השטיח האדום. כעת כאשר האביב מגיע והקיץ בפתח, נשים רבות חושקות לבצע שינוי דרמטי ולצבוע גם את שערן בגוון אדום לוהט.

האם גוון אדום מתאים לכולן?

בניגוד לשיער בלונדיני, אשר מתאים לרוב רק לנשים מסוימות בעלות גוון עור מסוים, הגוון האדום יכול להתאים לרוב הנשים, מה שחשוב זה למצוא את הגוון האדום הנכון, זה שיתאים לגוון עורך ולצבע עינייך.

לא באנר כדי להציג

נשים בעלות גוון עור בהיר, נמשים ועיניים בהירות, כדאי שיבחרו בגוון בלונד-תות, שהוא בעצם בלונד-ג'ינג'י בהיר או גוון נחושת. דוגמה טובה לגוון מסוג זה היא כמו זה אשר בשערה של בלייק לייבלי בתמונה הבאה:

האדום של בלייק לייבלי. צילום: pr photos.com

נשים בעלות עיניים בגוון כהה וגוון עור קר, יתאים להן גוון אדום אמיתי ועז בשיער ואפילו גוון על גבול הסגול, כפי שתוכלו להתרשם בתמונתה של ריהאנה:

האדום של ריהאנה. צילום: pr photos.com

דרך נוספת לדעת מהו הגוון שיתאים לך, היא באמצעות התבוננות בקשתית העין, אשר מקיפה את אישון העין. אם הגוון הנגלה הוא זהוב-צהוב יתאימו לך גוונים אדומים חמים. אם הגוון מסביב לאישון הוא כחול-חום, יתאימו לך גוונים אדומים קרים.

האם אתן באמת מסוגלות להתחייב לאדום?

צביעת השיער לגוון אדום היא משהו שדורש גם עבודת תחזוקה רבה, זאת מכיוון שהגוון נוטה לדהות מהר יותר מגוונים אחרים. לכן בטרם צבעי את השיער שאלי את עצמך אם את מוכנה למחויבות זו, לביקורים תכופים במספרה ולהוצאה הכספית הכרוכה בכך.

שינוי הגוון לאדום והשפעתו על סגנון האיפור

כאשר משנים את צבע השיער הדבר משפיע באופן טבעי גם על הגוונים שאנו בוחרות בשעת האיפור. שיער אדום בגוון עז דורש איפור פנים עדין יותר שירכך את המראה. למרות זאת את עדיין יכולה להשתמש בשפתון אדום, זאת למרות מה שנהוג לחשוב. חשוב לזכור שפעמים רבות צביעת השיער לאדום עז תדרוש ממך גם לשנות את גוון הגבות כך ששערות השיער והגבות ישתלבו באופן טבעי ומחמיא יותר.

איך תתאימי לעצמך צבע שיער? לכתבה המלאה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *